Wpis z mikrobloga

O bosze, jaka żenada. Jak knp było pod progiem to o wiele mniej ujawniało sie takich januszy polityki i nie musiałem czytać ich głupot. A teraz jeden sie wielce obrazi za wrzucenie obrazka na FB i powie "wiencej nie zagłosuje! dość".

A czy ktoś z was w ogóle myśli, jak jest cel działania partii.? Po co sie to wszystko robi?

Wydaje mi sie, że jak sie ma przed oczami cel, to na takie bzdury jak 'ale powiedział", "ale udostępnił" nie ma sie czasu, nie zwraca sie na to uwagi.

No ale z drugiej strony - wy, Janusze polityki wymagania macie tylko co knp. Każdy polityk z KNP musi (!) być nieskazitelny. Jedno przejęzyczenie- jest na wieki skreślony. Amen.

Sytuacja że jesteście rżnięci na każdym kroku przez stary układ rządowej mafii jest tak już normalna, że nikogo to nie oburza, do nikogo nikt nie ma żalu, tv przekazało, to aha, tak ma pewnie być, nie będziemy sie kłocić. Alee nagle- o nieee!! ten z knp zrobił xxxx, widzieliście??? tak nie będzie! Trzeba go natychmiast usunąć z przestrzenii publicznej! Hańba!

Nikogo nie oburza normalne zajumanie 150mld z ofe - przy takich akcjach nie ma gadki, stało sie i już, ale za to WIPLER- no takiej niepowagi w polityce nie możęmy tolerować, HAŃBA!!!

CZY WY MYŚLICIE ZE WYBORY TO JAKAS P--------A GRA?

Po co ja tu w ogole wchodzę.

Kiedyś trzeba będzie posłuchać czyjejś rady i usunąć konto.

I teraz tak czytam i sie zastanawiam czy ja jakieś przedszkole umysłowe dla gimbów założyłem że tłumaczę takie rzeczy czy po prostu sie zapomniałem i 'tak wyszło'

I jak w dzieciństwie dopadła mnie myśl, że byłoby tak pięknie gdyby ludzie nie byli tak n---------i..:(

#knp #polityka #zal #wipler
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kw401: sam mam prywatne ubezpieczenia w Niemczech i wole jednak państwowa kasę chorych. Prywatna jest tania, ale tylko jak masz max 40 lat pózniej jest to strasznie droga zabawa.
  • Odpowiedz
żaden prywatny ubezpieczyciel na świecie nie ubezpiecza przewlekłych lub rzadkich chorób. Jest to nieopłacalne po prostu.


@miki4ever: A państwu się niby opłaca?

Co do pasów, to nadal, jakby był w prywatnym ubezpieczony to i tak składka przez takich idiotów byłaby wyższa, bo ubezpieczyciel musiałby wziąć pod uwagę to, ze jest większe ryzyko w społeczeństwie bez regulacji.


Niekoniecznie - można np. zapisać w umowie, że w razie wypadku bez pasów koszt
  • Odpowiedz
A państwu się niby opłaca?


@kw401: Oczywiscie, ze nie. Bo Panstwu nie musi sie oplacac. Celem istnienia Panstwa nie jest zarobek.

Niekoniecznie - można np. zapisać w umowie, że w razie wypadku bez pasów koszt leczenia nie będzie zwrócony


@kw401: Czyli umowa musialaby zawierac wszelakie przepisy bezpieczenstwa, ktore zostana zniesione w prawie. Czyli mielibysmy podpisywac caly kodeks? Rozumiesz, ze pasy to tylko przyklad?
  • Odpowiedz