Wpis z mikrobloga

O bosze, jaka żenada. Jak knp było pod progiem to o wiele mniej ujawniało sie takich januszy polityki i nie musiałem czytać ich głupot. A teraz jeden sie wielce obrazi za wrzucenie obrazka na FB i powie "wiencej nie zagłosuje! dość".

A czy ktoś z was w ogóle myśli, jak jest cel działania partii.? Po co sie to wszystko robi?

Wydaje mi sie, że jak sie ma przed oczami cel, to na takie bzdury jak 'ale powiedział", "ale udostępnił" nie ma sie czasu, nie zwraca sie na to uwagi.

No ale z drugiej strony - wy, Janusze polityki wymagania macie tylko co knp. Każdy polityk z KNP musi (!) być nieskazitelny. Jedno przejęzyczenie- jest na wieki skreślony. Amen.

Sytuacja że jesteście rżnięci na każdym kroku przez stary układ rządowej mafii jest tak już normalna, że nikogo to nie oburza, do nikogo nikt nie ma żalu, tv przekazało, to aha, tak ma pewnie być, nie będziemy sie kłocić. Alee nagle- o nieee!! ten z knp zrobił xxxx, widzieliście??? tak nie będzie! Trzeba go natychmiast usunąć z przestrzenii publicznej! Hańba!

Nikogo nie oburza normalne zajumanie 150mld z ofe - przy takich akcjach nie ma gadki, stało sie i już, ale za to WIPLER- no takiej niepowagi w polityce nie możęmy tolerować, HAŃBA!!!

CZY WY MYŚLICIE ZE WYBORY TO JAKAS P--------A GRA?

Po co ja tu w ogole wchodzę.

Kiedyś trzeba będzie posłuchać czyjejś rady i usunąć konto.

I teraz tak czytam i sie zastanawiam czy ja jakieś przedszkole umysłowe dla gimbów założyłem że tłumaczę takie rzeczy czy po prostu sie zapomniałem i 'tak wyszło'

I jak w dzieciństwie dopadła mnie myśl, że byłoby tak pięknie gdyby ludzie nie byli tak n---------i..:(

#knp #polityka #zal #wipler
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasyyyy: To jest raczej dowód na to że to ludzie są debilami a nie Palikot. Ale rozumiem że od zawsze głosowałeś na KNP tak? Bo przecież w trosce o Polskę chciałeś im pomóc przełamać własne bariery?
  • Odpowiedz
@Velati: I to jest wlasnie podstawowy problem wyborcow KNP. Dla nich kazdy kto ma odmienne zdanie to debil. Dla mnie to po prostu osoba z innymi pogladami, ale dla was to juz musi zawsze byc biale-czarne.

Nie rozumiem dlaczego w Polsce jest zerowa tolerancja dla osob z innymi pogladami, kazdy dla kazdego to jest debil i koniec. Zero szacunku dla drugiego czlowieka. Rozumiem, ze KNP tez by glosowalo przeciwko wszystkim
  • Odpowiedz
@miki4ever: Co ty piszesz. Ty masz inne poglądy ?. Jak na razie mówisz że nic nie zrobili - nie da się ich ocenić i piszesz że to syf nie podpierając się jakimikolwiek argumentami. Co to ma wspólnego z poglądami ?
  • Odpowiedz
@ediz4: Rozumiem, ze jak ktos mnie wyzywa od debili, dlatego, ze nie glosuje na KNP to musze miec inne poglady. Jak wyzywacie tez ludzi co maja takie same poglady to juz w ogole dramat:)

Nic nie zrobili, ale maja przeciez program wyborczy.
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: Oczywiście. Jak okażą się szumowinami to nie ma przebacz. Ja patrze przez pryzmat szansy bo patrząc na inne ugrupowania to żadne nie zamierza nic zmienić.

@miki4ever: Nie popieram części postulatów Korwina jednak ma w partii osoby które go temperują i po programie to widać. Podoba mi się jedynie kierunek zmian bo chyba nie zaprzeczysz że mniejsze podatki, mniejsza biurokracja, więcej wolności to dobre kierunki ?
  • Odpowiedz
@miki4ever: HAHAHA! No powiedz mi proszę, jakie Ty masz poglądy??? :D :D :D Brawo! Mój żal zamieniłeś na śmiech, dzięki.

Rozumiem, głosujesz na osobę, szanuję to! :D Z ciekawości: do jakiej partii należy ta osoba? :)

Weź zapytaj sie jakiegoś dzieciaka tak do 16lat życia "Dlaczego głosowanie na osobę nie zważając na partyjną przynależność może być złe?" albo coś w tym stylu.

Tym postem przyznaję się do prowadzenia Przedszkola Umysłowego
  • Odpowiedz
mniejsze podatki, mniejsza biurokracja, więcej wolności to dobre kierunki ?


@ediz4: Tak, ale robione z sensem. Np. wieksza wolnosc w sensie Korwinowskim, mi zdecydowanie nie pasuje.

@panTadeusz: Nie za bardzo rozumiem twojego wpisu. To sa rozne osoby, partyjnie byly to UW, UPR i PO, raz zdarzyl mi sie tez PiS w samorzadach.
  • Odpowiedz
@kw401: np. Prywatyzacja wszystkiego, zniesienie pewnych przepisów bezpieczeństwa, zniesienie wszystkich regulacji. Choćby to zapinania pasów w samochodzie lub całkowita prywatyzacja służby zdrowia, ktora jest nierealna.
  • Odpowiedz
Choćby to zapinania pasów w samochodzie


@miki4ever: A niby czemu to jest bez sensu? Kierowca, który nie zapina pasów naraża co najwyżej samego siebie, a przepisy powinny ograniczać obywateli tylko wtedy, jeśli może nastąpić zagrożenie osób POSTRONNYCH.

lub całkowita prywatyzacja służby zdrowia, ktora jest nierealna


Czemu nierealna? Przecież nikt nie będzie kazał wykładać nagle kilkudziesięciu tysięcy za operację - powstaną prywatni ubezpieczyciele, czyli będzie podobnie, jak teraz. Różnica jest taka,
  • Odpowiedz
@kw401: bo ten co nie zapisał pasy pózniej jest leczony za moje pieniądze z powodu swojej głupoty.

Dlaczego nie kazaliśmy wykładać po kilka tysięcy za operacje? Jakie ubezpieczeń pokryloby ci mało popularne choroby? Byłoby jak teraz z prywatnymi szpitalami, jak tylko masz cos poważniejszego niż grypę to wysyłają karetka na Banacha, bo im sie nie opłaca leczyć. Idź sobie kiedyś na ratunkowy, zobaczysz "zadowolonych" klientów z prywatnym ubezpieczeniem.
  • Odpowiedz
bo ten co nie zapisał pasy pózniej jest leczony za moje pieniądze z powodu swojej głupoty.


@miki4ever: I tu właśnie wychodzi zaleta prywatnej służby zdrowia - ten, co sobie zrobi krzywdę, bo jechał bez pasów, leczy się za swoje i może się zastanowi, czy jednak warto zapiąć pasy.

Dlaczego nie kazaliśmy wykładać po kilka tysięcy za operacje? Jakie ubezpieczeń pokryloby ci mało popularne choroby? Byłoby jak teraz z prywatnymi szpitalami, jak tylko masz cos poważniejszego niż grypę to wysyłają karetka na Banacha, bo im sie nie opłaca leczyć. Idź sobie kiedyś na ratunkowy, zobaczysz "zadowolonych" klientów z prywatnym
  • Odpowiedz
@kw401: żaden prywatny ubezpieczyciel na świecie nie ubezpiecza przewlekłych lub rzadkich chorób. Jest to nieopłacalne po prostu.

Co do pasów, to nadal, jakby był w prywatnym ubezpieczony to i tak składka przez takich idiotów byłaby wyższa, bo ubezpieczyciel musiałby wziąć pod uwagę to, ze jest większe ryzyko w społeczeństwie bez regulacji.
  • Odpowiedz