Wpis z mikrobloga

O bosze, jaka żenada. Jak knp było pod progiem to o wiele mniej ujawniało sie takich januszy polityki i nie musiałem czytać ich głupot. A teraz jeden sie wielce obrazi za wrzucenie obrazka na FB i powie "wiencej nie zagłosuje! dość".

A czy ktoś z was w ogóle myśli, jak jest cel działania partii.? Po co sie to wszystko robi?

Wydaje mi sie, że jak sie ma przed oczami cel, to na takie bzdury jak 'ale powiedział", "ale udostępnił" nie ma sie czasu, nie zwraca sie na to uwagi.

No ale z drugiej strony - wy, Janusze polityki wymagania macie tylko co knp. Każdy polityk z KNP musi (!) być nieskazitelny. Jedno przejęzyczenie- jest na wieki skreślony. Amen.

Sytuacja że jesteście rżnięci na każdym kroku przez stary układ rządowej mafii jest tak już normalna, że nikogo to nie oburza, do nikogo nikt nie ma żalu, tv przekazało, to aha, tak ma pewnie być, nie będziemy sie kłocić. Alee nagle- o nieee!! ten z knp zrobił xxxx, widzieliście??? tak nie będzie! Trzeba go natychmiast usunąć z przestrzenii publicznej! Hańba!

Nikogo nie oburza normalne zajumanie 150mld z ofe - przy takich akcjach nie ma gadki, stało sie i już, ale za to WIPLER- no takiej niepowagi w polityce nie możęmy tolerować, HAŃBA!!!

CZY WY MYŚLICIE ZE WYBORY TO JAKAS P--------A GRA?

Po co ja tu w ogole wchodzę.

Kiedyś trzeba będzie posłuchać czyjejś rady i usunąć konto.

I teraz tak czytam i sie zastanawiam czy ja jakieś przedszkole umysłowe dla gimbów założyłem że tłumaczę takie rzeczy czy po prostu sie zapomniałem i 'tak wyszło'

I jak w dzieciństwie dopadła mnie myśl, że byłoby tak pięknie gdyby ludzie nie byli tak n---------i..:(

#knp #polityka #zal #wipler
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No ale z drugiej strony - wy, Janusze polityki wymagania macie tylko co knp. Każdy polityk z KNP musi (!) być nieskazitelny.


@panTadeusz: Widzisz, po prostu oczekiwania byly inne. Wielu spodziewalo sie, ze KNP to bedzie jakas alternatywa dla innych, a jak sie okazuje mamy ten sam syf.
  • Odpowiedz
@panTadeusz: No większość ludzi tutaj to niestety jest przedszkole umysłowe. Tak jak napisałeś, większą spinę budzi to, że Wipler zmienił obrazek na swoim FB niż to, że dzień w dzień, od kilkudziesięciu lat, ludzie są dymani przez mafię z Wiejskiej. To nikomu nie przeszkadza, ale fakt że Wipler wrzucił "niepoważne" zdjęcie? Ohoho, to już jest powód żeby nie głosować na KNP. Pozdro.
  • Odpowiedz
Wielu spodziewalo sie, ze KNP to bedzie jakas alternatywa dla innych, a jak sie okazuje mamy ten sam syf


@miki4ever: Jaki syf człowieku? Oceniaj ludzi po działaniach realnych a nie po tym jakie obrazki mają na FB. Masz chłopie jedynego posła, który nigdy nie głosował za podwyżką podatków, wprowadzeniem nowych, za budżetem z deficytem czy innymi s-----------i pomysłami socjalistów. Coś za czym bezmyślnie głosują te dziady z Wiejskiej od ponad
  • Odpowiedz
@Velati: Na ta chwile nie da sie KNP ocenic po dzialaniach, co najwyzej po ich braku. Ani w samorzadach, ani w Europarlamencie nie maja jakichkolwiek dokonan. Jezeli mialbym ich na tej podstawie oceniac, to sorry.
  • Odpowiedz
@miki4ever: No fakt. Czyli w skrócie to wygląda tak, że nie można ich ocenić więc nie warto na nich głosować więc lepiej dalej głosować na tych dziadów co do tej pory tak?
  • Odpowiedz
@Velati: No dokładnie. K---a, zero troski o siebie. To jest najbardziej przerażające, że takie janusze o swoje pieniądze nie potrafią zadbać. Tzn, za 5zł jak mu nie oddasz, to Cie ktoś pobije, ale zabierz mu 300 tylko daj jakiś papierek, deczko pościemniaj to pójdzie na kolejne wybory i na Ciebie zagłosuje. Jak takie bagno umysłowe nie potrafi zadbać o swoje pieniądze (czyli o siebie) - to znaczy ze nia ma
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: No jeżeli to jest miarą wg której decydujesz na kogo głosować to głosuj sobie na PO. Na przestrzeni ostatnich lat mieli wiele sukcesów wyborczych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uj z tym, że zniszczyli nam finanse publiczne, nabili ogromny dług i podwyższali podatki.
  • Odpowiedz