Wpis z mikrobloga

@FilipChG: Poprzez prace zespolowa mialem na mysli, ze ja informuje Was o tym (to jest moj fragment pracy zespolowej), a ktos inny (ktos kto ma na to czas i ochote) zlozy zawiadomienie (to jest kolejny fragment pracy zespolowej) i bedzie mial ciekawy temat do opisywania na wykopie (o tym jak potraktuja jego zawiadomienie).
@hahacz: Skoro to dla Ciebie takie ważne to czemu nie zawiadomisz GIODO choćby mailowo? Na cholerę wrzucać to na wykop? Jak ktoś będzie kradł auto spod bloku to też najpierw wrzucisz filmik na wykop żeby ludzie zespołowo to zgłosili na policję bo Ty nie masz ochoty?
@FilipChG: Uwazasz, ze kradziez auta spod bloku, a razace lamanie prawa przez Rządowe Centrum Legislacyjne ma ten sam wymiar i ciezar gatunkowy?

Nie chcesz sie angazowac to ok, ale nie zniechecaj przynajmniej innych. Moze ktos bedzie mial ochote sie w ten sposob "pobawic". Zal Ci, ze ktos moze zechce sie zaangazowac?
@hahacz: To jest karalne i to jest karalne, nie wiem o czym tu dyskutować.

Skoro to jest dla Ciebie takie ważne, że postanowiłeś się z nami tym podzielić to czemu sam nie zgłosisz tego? Bez sensu. Bo nie masz ochoty? Bardziej masz ochotę wrzucać to na wykop gdzie większości ludzi to nie interesuje?
@hahacz: Żal mi tego, że zamiast napisać głupiego maila do GIODO gdzie załatwienie sprawy kosztowałoby Cię 5 minut wolnego czasu, wolisz wrzucać na wykop i czekać aż ktoś zrobi to za Ciebie.