Wpis z mikrobloga

Napisałem komentarz pod wykopem sprzed 3 lat i 8 miesięcy.

Dostałem 7 minusów.

Gratulacje dla wszystkich geniuszy i bystrzaków śledzących moje poczynania na wykopie tylko po to, by mnie minusować.

Zgarnąłem bana za pytanie: "Troll czy debil?" wobec człowieka, którego 2/3 wypowiedzi składało się ze znaków X i D.

Ale już wróciłem. Sporo przed czasem.

Mam nadzieję, że mój "fanklub" już szykuje się do minusowania.

Do tego specjalne pozdrowienia dla @Tamerlan który sam przyznał się, że donosi administracji na moje wypowiedzi, gdy nie traktuję chamskiego i tępego przeciwnika w dyskusji jak małego dziecka i piszę mu wprost, co sądzę, a nie pogładzę po główce i powiem, że jest wyjątkowy.

W sumie zestaw lewak+donosiciel to niemal klasyk gatunku, więc nie mogę powiedzieć, że mnie to zaskoczyło.

#oswiadczenie #neuropacwel
  • 9
Napisałem komentarz pod wykopem sprzed 3 lat i 8 miesięcy.


Dostałem 7 minusów.

@Pantokrator: Przecież to codzienność. Ja dostałem po 3 minutach 4 minusy za komentarz, w którym pisze, że policjant powinien ponieść karę za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny. Dzisiaj 5 minusów za kłócenie się wykopkiem, który oprócz historycznej ignorancji pochwala mordy ISIS na innowiercach. Wczoraj jeszcze za podanie suchych cytatów z wiki.

Trzeba sobie uświadomić, że stoimy twarzą w twarz z
@Tamerlan: chamskie? Raczej adekwatne do konwencji przyjętej przez rozmówcę - ty np. właśnie takową przyjąłeś, bo twój komentarz to nic innego, jak żałosna prowokacja rodem z neuropejskiego szamba intelektualnego.

Więc #czarnolisto - nie będę nazywał cię debilem czy trollem, mimo że mam powody, bo za to banują.
@Pantokrator: Olej to:)każdy ma swój fanclub,ja potrafiędostać minusy za powiązane filmy dokumentalne w znaleisku które dodaje bo niektóre wykopki są za leniwe żeby czytac artykuł historyczny dłuższy niż 5 zdań :D.A Tamerlan dawniej miał lepszy opis ze żyd,homoś lewak tylko go jeszcze nikt czarnym nie nazwał ,to łebsztajn 1 klasy ,jeden z moich największych "ulubieńców"wykopu z którym toczyłem wojny na starym koncie bo mnie do moderacji podpieprzał co chwilę kapustnik...
@Aleksander_Newski: bardzo smutna codzienność.

Obecnie wykop jest zaspamowany przez towarzystwo anty-KNP, każdy, najbardziej nawet idiotyczny wpis z serii "głosowałem na KNP, KNP się nie zmieniło, ale teraz będę pisał, jak bardzo są do dupy" zgarnia plusy.

A najgorsze jest to, że jak wśród tego anty-KNP syfu pojawi się jakiś komentarz za KNP, to jego autor jest automatycznie atakowany, jako "kuc" "spamujący" dla Korwina. Fajnie te "kuce" "masowo spamują", skoro obecnie mam
Czy mi się wydaję czy płaczesz bo dostajesz minusy ?

heh

Ile razy dostałeś bana za obrażanie innych?

5 - 10 - 20 x ?

- jesteś mocno rozchwiany emocjonalnie skoro czyjeś komentarze potrafią cię doprowadzić do takiego skoku ciśnienia że musisz wyzywać innych.

Zastanawiałeś się kiedyś czy to zupełnie normalne i zdrowe ?