Wpis z mikrobloga

Prezentink: Pierwsza edycja Google Docsowego MALa!

Zainspirowany wpisem @Uriziel siedziałem dzisiaj i klepałem na dwa programy (Excel 2010 i Google Sheets) różne opcje rozwalając formatowanie za każdym razem gdy konwertowałem XLSX na Googlowy format.

No, ale w końcu nadaje się do użytku. Makrami może zajmę się później.

FEATURINK:

1. W końcu można stawiać oceny z połówkami. Prawdziwe zbawienie dla sytuacji, które łamały moje serce.

2. Paruzdaniowe recenzje dla każdego anime! Nie wiem tylko czy nie rozciągają się na mniejszych ekranach.

3. Nie ma niepotrzebnych opcji, nie muszę się orientować ile odcinków ma anime, nie mogę stawiać ocen niezakończonym seriom. Sprawiedliwe I think :3

4. Sortowanie! Przynajmniej z mojej strony, bo chyba dla Was jest zablokowane - funkcja miała być odblokowana w tempie ekspresowym w lipcu 2014, nadal czekamy. NO ALE JEST!

5. Kolumna z miodem! Dla serii, które niekoniecznie były 10/10, ale świetnie się na nich bawiłem, albo serii świetnie wykonanych, ale takich trochę meh.

Jak się podoba pierwsza wersja? Coś dodać? Coś usunąć? Jest spoko?

Teaser górnej części w obrazku ooo tutaj na dole.

#anime #mal
j.....b - Prezentink: Pierwsza edycja Google Docsowego MALa!

Zainspirowany wpisem @U...

źródło: comment_l8koVT2PulOUR9IxwHADHgH1HyWekc0P.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joookub: No nieźle wygląda.

Mi zawsze na MALu brakowało kolumny z gatunkiem anime. Bo chciałbym obejrzeć np. horror który mam na liście do obejrzenia, ale nie pamiętam nazwy. I teraz sobie szukaj tego klikając w każdy link :P
  • Odpowiedz
@joookub: Ja testowo odkurzyłem swoje stare konto na hummingbird.me.

Automat do aktualizowania listy i odpalania odcinków działa mi zarówno z nim jak i z MAL, więc na co dzień nawet nie powinno być różnicy.

Google docs trochę muli przy dłuższych listach, więc też nie jest zbyt optymalny :)
  • Odpowiedz