Wpis z mikrobloga

Mirki kochane potrzebuję pomocy. Mam windowsa 8.1 x64 i przy dzisiejszym uruchamianiu podczas gdy te kółeczko się kręci wyskakuje bluescreen. W systemie awaryjnym dzieje się to samo. Aktualnie siedzę na livecd linuxa i dyski wyglądają na sprawne. Przywracanie systemu też nie wiele dało jednak doczytałem się takiego czegoś link Nie wiem czy ma to coś wspólnego, ale ostatni czasy robiłem aktualizację, więc może tutaj należy szukać problemu? Z poziomu linuxa wywalić jakoś te aktualizację, pytanie tylko jak? Przepraszam za chaos w poście, ale trochę jestem wkurzony :-)

#pomocy #informatyka #windows #windows8 #windows81 #kiciochpyta #pytanie #komputery
  • 4
@Schulz: Microsoft urges users to boot their PCs in safe mode and uninstall the flawed patch. However, a number of users in the support forums have questioned the fix since Windows has failed to start in whichever mode for most affected PCs. Some users have reported that they were able to revive their PCs using System Restore, but only after booting their computers using a Windows disc or USB installer.

For