Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że wraz z atakami DDoS na nyaa.se i horriblesubs.info nastąpiło włamanie na MAL. Wiele serii ma pozmieniane opisy, ilość odcinków na 9001 i pousuwane typy. Do niedawna zmienione były również tytuły. Ofiarą padły prawdopodobnie serie i filmy z listy najlepszych anime.

Źródło

Przykład

[ #anime #myanimelist #mal #hacked ]
W.....1 - Wygląda na to, że wraz z atakami DDoS na nyaa.se i horriblesubs.info nastąp...

źródło: comment_teyZ4mITbGykIxT1oim6ELRAItobZ9F5.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem informację (aczkolwiek nie mam źródła, które popierałoby tą tezę), że podobne zmiany spotkały nyaa.se. Wszystkim posiadaczom kont na obu portalach radzę natychmiast po atakach zmienić hasło na nich i wszędzie tam, gdzie używaliście takiego samego.

SSJMaster, domniemany włamywacz, ma swojego fanpage na Facebooku, założonego już rok temu. Cztery godziny temu pojawiła się na nim informacja "Season 2 is out NOW!" https://www.facebook.com/SSJmastervsXinil

Wołam wszystkich potencjalnie zainteresowanych (walnijcie po łbie, jeżeli się Wam
  • Odpowiedz
@ZeldaGeek: Akurat bankowe mam inne (przez co na początku musiałem kilka razy iść do banku by odblokować konto bo źle je wpisywałem) ale i tak mam dość sporo stron na tym haśle...
  • Odpowiedz
@ZeldaGeek: Nauczka na przyszłość: nie korzystać z tych samych haseł przy różnych usługach, zwłaszcza do banku warto mieć osobne hasło.

@miomol: Owszem, ten sam "włamywacz" stał za atakiem. Co najśmieszniejsze, poprzedni atak był równo rok i osiem dni temu. Prawie mu wyszło ;) Zdjęcie jest na fanpage'u, który poprzednio podałem.
  • Odpowiedz
@ZeldaGeek: Też Mal zmieniony na coś banalnego i nieużywanego oraz poczta, za jakiś czas pójdzie reszta haseł.

@mishek: Eee tam, u mnie jest tego z 40 linijek jak nie więcej, przynajmniej klikając na to przypomniałem sobie o kilku tytułach;]

@Woozie321: Musisz to naprawić i zacząć więcej oglądać;] U mnie to niemal połowa (jak nie więcej) jest pozmieniana:[
  • Odpowiedz