Wpis z mikrobloga

Tomasz Lis o Tusku:

Polska rządzona przez Tuska stała się w Europie wiarygodnym, cenionym i uznawanym partnerem. Mogą sobie nasi PIS-owcy i propagandziści bredzić, że wzięli Tuska, bo Tusk słaby. Nie, wzięli Tuska, bo jest poważny. Bo reprezentuje kraj, z którym coraz bardziej trzeba się liczyć.


Jest oczywiste, że w Platformie nie ma dziś polityka o talentach, umiejętnościach i charyzmie choćby zbliżonych do tych, które ma Tusk.

Żakowski o Tusku:

Z żółtodzioba stał się politykiem dojrzałym. Ma szansę stać się prawdziwym liderem Europy


Angela Merkel o Tusku:

pełen pasji, przekonany i przekonujący Europejczyk


Jeszcze niedawno była(?) afera taśmowa, a Tusk bryluje już nie tylko na polskich, ale i europejskich salonach.

Co dla mnie zrobił te nieskazitelny mąż stanu? Podniósł podatki, dowalił mi ZUS do umowy (tak, są ludzie, którzy nie chcą pracować na umowe o pracę, szczególnie w młodym wieku), ukradł mi kasę OFE, które samo też jest kurna niezłym przekrętem, wprowadził durny program mieszkaniowy, dzięki któremu ceny nowych mieszkań prędko nie spadną i będę musiał wiecej wybulić za nie.

Tyle mam od tego bandyty, a to i tak pierwsze rzeczy z brzegu, które wymieniłem. Tymczasem ludzie go wychwalają, a ona sam do tego zdobywa najwyższe stanowiska.

Czy ja żyję w innym wymiarze? Bo mam takie wrażenie...

#polityka #tusk #po #wybory #europa #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach