Wpis z mikrobloga

Wycieczka we #wroclaw udana. Bardzo ładne miasto. Urzekł mnie:

-ogród japoński

-stare kamienice w całym mieście

-rynek

-wąskie uliczki

-czerwony most (nie pamiętam nazwy)

-pogoda, bo było słonecznie i 26 st a nawet więcej

-hala targowa

-żurek w chlebie w Kurna Chata

-budynek muzeum krasnali

-bajgle i kawa w Central Cafe

-pani, która podeszła do nas z obrazem i zapytała, czy nie chcielibyśmy go kupić

-kot w jednym z antykwariatów

Na minus:

- niemiła obsługa w Kurna Chata

- sporo dostawczaków na rynku

- bardzo krótkie zielone światło na przejściach.

#wroclawspam #kot #podrozujzwykopem
Pobierz A.....i - Wycieczka we #wroclaw udana. Bardzo ładne miasto. Urzekł mnie:

-ogród japo...
źródło: comment_ROlRmrggbvnAguIx3iOi4LAd3tW7RM7d.jpg
  • 46
@AnnMari: @Little_Juice: jasne, są inne miejsca niż central, ale jak ktoś przyjeżdża na 48h do wro i ma szanse na 1 śniadanie, to lepiej żeby było dobre, a według mojej wiedzy największe szanse na to będą właśnie tam. Jak mieszkasz na stałe możesz sobie eksperymentować to tu to tam, ale po prawdzie jeszcze lepszego miejsca na śniadanie/lunch nie znalazłem. Z ostatnich eksperymentów - piękna helena, odradzam motzno.
@kodekscywilny: Miś jest zupełnie przereklamowany. Raz tam byłem i nigdy więcej. Kolejki, kiepskiej jakości jedzenie, niemiła obsługa. To miejsce, w którym się je, gdy się ma mało pieniędzy (dlatego najwięcej tam emerytów i studentów).

Dla mnie lepiej jest zjeść w lokalu, w którym jest dobre jedzenie i obsługa, a nie lokalu, który ktoś tam określił mianem "kultowy". Miś bazuje na opinii, bo tak naprawdę niczym pozytywnym się nie wyróżnia.
@Supercoolljuk2: DROGO O #!$%@?. jak tam jest droga i niesmacznie to chyba w mewie nie byłeś.. i małe porcje.. czy my mowimy o tym samym misiu? A niby jak miś jedzie na swojej marce xd reklamy na facebooku? Jakby tam bylo zle, drogo i sama marka to kolejki nie ustawialby sie na pol szerokości kuzniczej.