Wpis z mikrobloga

Mirki trzymać kciuki. Dziś kolejna rozmowa o pracę. 300 km jazdy żeby pogadać a babami z hr przez pół godziny. I nie dostać potem nawet odpowiedzi . Gdyby nie dziewczyna w Polsce już bym pucował talerze w UK za gruby hajs. #praca #bieda #oswiadczenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@petrydz: Ale nie jest też źle - Bezrobocie cały czas spada - już UK jest w top 6 państw UE z najniższym bezrobociem http://epp.eurostat.ec.europa.eu/statistics_explained/images/a/a9/Unemployment_rates%2C_seasonally_adjusted%2C_June_2014.png

Pracy pełno - od niewykwalifikowanych do przeróżnych specjalistów(na moje stanowisko nikt przez ponad pół roku się nie znalazł - lokalsi nawet nie potrafili bezbłędnie CV napisać - a angielski mieli od dziecka ;)).
wfm125m - @petrydz: Ale nie jest też źle - Bezrobocie cały czas spada - już UK jest w...

źródło: comment_IDIB6nbuTcWzyWCVUasg9mMYmNSjo6qX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pestki_z_dyni: ja raz jechałem do Coca-Coli do Warszawy z Katowic na rozmowę o praktyki. Wyraźnie było napisane, że ja to na marketing/promocja/zarządzanie/internety. A oni chcieli człowieka na logistykę i SCM... "Grasz o Staż" taką akcję mi wywinęło...
  • Odpowiedz