Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie obejrzałem serwis zagraniczny TVN24 Biznes i Świat o Ukrainie z naprawdę fajną analizą sytuacji na froncie, z porównaniem informacji strony ukraińskiej i strony rosyjskiej. Chyba trafiam na dobre programy tej stacji, bo nie wierzę, że nie #!$%@?ą tam głupot. Nie wiem jak reszta programów i jak pakiet "Biznes" się tam prezentuje. Tak jak bywam zażenowany poziomem zwykłego TVN24 i ciągłych informacji o mamie Madzi, albo o Frogu, tak tutaj muszę pochwalić. Pewnie niedługo zacznę żałować, że to napisałem.

#ukraina #tvn #tvn24bis
  • 9
@Bianci: Jest tam mało głupot, bo nie zapraszają w ogóle polityków. Politycy potrafią obrzydzić wszystko. W TVN24 główną role grają właśnie politycy, a w BiŚ eksperci. Mnij lub bardziej kompetentni, ale zawsze lepiej posłuchać kogoś, kto ma coś ciekawego do powiedzenia w danej dziedzinie, niż bezmyślnego gadania politykierów o wszystkim, a jedynym ich celem, kiedy widzą kamerę jest atakowanie przeciwników politycznych. No i dziennikarze tam pracujący starają się być bardziej rozsądni