Wpis z mikrobloga

@power_user: Zajebisty koleś, ale te dziewuszki raczej chcą trzymania ich za ręce w tańcu do typowo weselnego disco polo. :D

Swoją drogą beka z ludzi którzy szukają obcych do towarzystwa na takie wydarzenia, byle nie iść samemu... bo przecież co ciocia Grażynka powie.
  • Odpowiedz
@power_user: Nie moje klimaty, chyba ciężko poprowadzić w tym partnerkę? Bo gdyby ona nie wiedziała jak się ruszać, to byś przy niej wyglądał jak taki narąbany Janusz trochę. :D

Btw, chcę umieć ruszać tak tyłkiem jak pani w teledysku. T.T
  • Odpowiedz
@power_user: Nie moje klimaty, chyba ciężko poprowadzić w tym partnerkę?


@psylocybina: z partnerkami w tańcu podobnie jak z samochodami - jedne prowadzą się łatwiej, prowadzenie innych wymaga nieco więcej wysiłku ;)

Sporo też od doświadczenia zależy, jak we wszystkim na początku jest trudno. Póxniej norma ale oczywiście salsy,bachaty czy kizomby nie da się dobrze zatańczyć z partnerką, która nie zna
  • Odpowiedz
@power_user: No ja jestem z tych tańcowych kłód, tylko tata bratowej i jeden żonaty kolega umieją mnie porządnie poprowadzić.

Ogólnie zauważyłam że faceci lepiej prowadzą właśnie jak są żonaci, albo mieli dużo wesel w rodzinie. Plus starsze generacje pamiętające jeszcze densingi. Bo tak spotkać wolnego, fajnego kolesia, który nie boi się poprowadzić w tańcu to serio rzadkość. Mało który w ogóle uważa tą umiejętność za potrzebną.

Więc jak Ty potrafisz
  • Odpowiedz
@power_user: No ja jestem z tych tańcowych kłód, tylko tata bratowej i jeden żonaty kolega umieją mnie porządnie poprowadzić.


@psylocybina: polecam zapisanie się na jakiś kurs tańca.

Ogólnie zauważyłam że faceci lepiej prowadzą właśnie jak są żonaci, albo mieli dużo
  • Odpowiedz
@power_user: Chodziłam na west coast swing (ogólnie bardziej podobają mi się tańce typu swing, twist, charleston, te klimaty) ale niestety przerwałam, głównie ze względu na fundusze (studencki budżet). I nie było to też do końca to, czego się spodziewałam.

Nie chodzi typowo o technikę tańca, a po prostu takie obycie w trzymaniu partnerki. Nic mnie tak nie wkurza jak facet który nie ma pojęcia co robić, bo partnerka wtedy zaczyna prowadzić, a imho nie ma nic gorszego niż patrzenie jak taką ciapę kobieta prowadzi.

I ogólnie zależy od ludzi, moi rodzice np bardzo kiepsko tańczą. Rodzice bratowej wymiatają, chodzili na jakieś lekcje tańca, co by się dobrze na weselach wszystkich dzieciaków dobrze prezentować. I zwyczajnie umieją i chcą się
  • Odpowiedz