Wpis z mikrobloga

Beka z #rozowepaski które zazdroszczą innym rozowym zabawek erotycznych, kupują swoje i się chwalą nimi na mikro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładem jest @KubKa - sorry dziewczynko, twój dildo wygląda może jak wiśniowy żelek ale nie ma ogonka! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby był choć wielki murzyński to ta atencja mogłaby być coś warta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #atencyjnyrozowypasek #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow

  • 20
@Siotson: Uwazasz, ze jest zwiazek pomiedzy zakupem zabawek a brakiem faceta. Czesciej spotkalem sie z tym, ze to dla nas kupuja. Jednak jestesmy wzrokowcy. Ba sam uwazam, ze jeden z ladniejszych prezentow to jak partnerka sama sie dla nas zabawi.
@empeash: ciężko powiedzieć czy jest związek miedzy jednym a drugim. Dla niektórych pewnie jest (samotne różowe paski), a dla innych nie.

Zresztą mnie nie interesuje co inni ludzie robią w swoich łóżkach. Prywatne sprawy powinno się zachowywać dla siebie - reszta to nadmiar atencji.
@jamtojest: w pierwszej wiadomości nie wyciągnąłem takich wniosków - czytaj uważnie - nie napisałem, że każda kobieta, która kupuje nie ma faceta. A potem na pytanie czy jest związek między jednym, a drugim odpowiedziałem

Dla niektórych pewnie jest (samotne różowe paski), a dla innych nie.


Nie wciskaj mi słów, których nie powiedziałem, a sam sobie dopowiedziałeś.