Wpis z mikrobloga

@strzalkowicz: Decyzja słuszna przy takim zachowaniu Kurka. Szkoda tylko, że inaczej go Antiga nie poprowadził. Przecież na samym początku sezonu reprezentacyjnego Kurek miał całkiem inne nastawienie, z własnej woli skrócił urlop, żeby jak najszybciej dołączyć do drużyny, palił się do gry, a kolejne szanse otrzymywali Mika i irytujący Buszek. Na takim ambitnym gościu musiało to się niekorzystnie odbić.

Teraz bardziej mnie wkurza robienie syfu w mediach przez niektóre osoby ze środowiska.
  • Odpowiedz
@Clermont: ,,Szkoda tylko, że inaczej go Antiga nie poprowadził.''

Ale to co, nawet jak na treningach robił kaszanę, to na siłę miał go wstawiać do 6? Antiga sam na początku mówił, że wychodzą ci, którzy prezentują najlepszą formę. Gdzieś też przeczytałem, że Kuraś podobno symulował kontuzję pleców. Dla mnie kompletna żenada. Druga sprawa to zlewanie treningów. Ostatnio oglądałem filmik z treningu chłopaków we Francji na plaży. To co Mielewski pisze o
  • Odpowiedz
@strzalkowicz: Nie sądzę, żeby po męczącym sezonie klubowym skracał sobie urlop specjalnie po to, żeby przyjechać na kadrę i manifestować niezadowolenie. To musiało w nim narastać, jak widział, że Antiga konsekwentnie próbuje Mikę i Buszka, a on taki nabuzowany na te mistrzostwa i nie gra. No ale nie byłem na treningach, to wszystkiego nie wiem. W każdym razie, wina oczywiście leży po jego stronie, ale szkoda, że tak się to potoczyło,
  • Odpowiedz
Ostatnio oglądałem filmik z treningu chłopaków we Francji na plaży. [...] Kurek nie zauważył, że jest kręcony i rzucał tekstami typu ,,trening beznadziejny'' itp.


@strzalkowicz: mógłbyś rzucić linkiem do tego filmiku? dzięki
  • Odpowiedz
@Area51: oglądałem go na Polsacie Sport News. 30 minutowy film z przygotowań we Francji. Konkretna sytuacja miała miejsce na plaży podczas treningu ogólnorozwojowego. Filmik musi, gdzieś być na polsatsport.pl
  • Odpowiedz