Wpis z mikrobloga

@Moloch99: @Jofridd: a mnie monthy nie smieszy juz... i nie czuje sie lepsz, ze lubie cos innego, spinacie sie jak male dziewczynki z powdou jdnego glupiego i przerklamowanego slowa - inteligencja. tylko ludze z kompleksami sie obrusza, madry przejdzie obok i zignoruje.... mnie wali czy ktos uwaza mnie za glupia dziolche, jak masz pewnosc siebie i dystans to ciebie to wali i tyle....
@Middle-Earth: Taguj #boldupy. Zwyczajnie nie rozumiem pokrętnej klasyfikacji i w jaki sposób oglądane filmy, czyli ROZRYWKA imają się do czyjejklwiek inteligencji. Cóż, Japończycy uchodzą za inteligentny naród, a teleturnieje, które oglądają dla rozrywki są głupie. Dlaczg? Bo to ma ich odprężyć i rozerwać, a nie narażać na kolejny wysiłek intelektualny. Dążę do tego, że każdy ogląda to, co lubi i raczej niedorzczna jest klasyfikacja ludzi pod kątem czytanych książek, czy
@Jofridd: ja i agresja.. hmm... nieznamy a juz oceniamy...

jestem lagodna jak motylek, nadajemy na innych falach i jak pisalam nie mam ochoty wlazic w dyskusje z jedna reka, o wyzszosci parapetu nad kraweznikiem mozna pogadac jak wyzdrowieje...

obecnie mam ochote tylko na zarty :) i tegp sie 3mam, nie moha wina, ze inni biora mnie zbyt powaznie...