Wpis z mikrobloga

#orange #tpsa zeby ich szlak. Mama otrzymuje fry poczta, i w tym miesiacu jeszcze nie ma, a te #!$%@? juz kiedys chcieli jej odciac tel za niezaplacenie 1 fry w termine- taka sama sytuacja byla - fra nie przyszła pocztą. Dzwonie teraz od bog wie jak długo na tą ich infolinie i oczywiście nikt nie odbiera, a salda nie mam jak inaczej mamie sprawdzić, bo bym zapłaciła jej z konta bankowego po prostu. Niech ich szlak jasny trafi. a termin widze z poprzedniego mca jest do 17 chyba zawsze płatnosc.
  • 9
@cala_w_trawie: sprawdź te faktury internetowe. u mnie była podobna akcja, że orange samo z siebie to włączyło, a w salonie powiedzieli "ale nie da się już włączyć opcji papierowej".

Dziwną minę miała babka, jak się zapytałem "to jak mam sprawdzić ile mam zapłacić, skoro internetu nie mam?"
@Fibi07: właśnie założyłam jej konto na necie i tam widnieje mi możliwość wybrania opcji internetowej, wiec nie wybrałam. a saldo konta jest 0 zł. tylko nie wiem jakim cudem bo za sierpien nie było wpłaty. nie mam nerwów do tej firmy. no nic, w przyszlym tyg. bede musiala ciagnac moja matke do miasta i lazic do salonu orange zeby to wyjasnic. sick....
@OrangeEkspert: haha, po takim czasie, to juz sobie poradziłam, dziękuję... Ciekawe że w salonach pracownicy nie mają pojęcia o tym że zmieniliście system bilingowania i że faktury będą przychodzić później. Bo to że nie poinformowaliście klientów o tym to juz mnie nie dziwi... żenada.