Wpis z mikrobloga

Kupiłam sobie podróbę lego za kilka złotych i mam radochę. o dziwo jak na podróbkę to model miał tylko dwie dziury konstrukcyjne, czyli dało się go zbudować - i jest dość bawialny. Części całkiem fajniej jakości, jak na podróbkę, dość mocno się trzymają. I kosztował tylko 9 złotych! Obrazek z dokładnie tym zestawikiem, nie chciało mi się swojego fotografować dlatego zdjęcie z sieci. :D

Części kompatybilne z prawdziwym lego, kilka dość nietypowych - na przykład zupełnie inny zawias i nóżki minifiga, jednak nawet bardzo się nie wyróżniają. Plastik troszkę zbyt bardzo błyszczący. Co do samego minifiga to ma delikatnie niedokładny nadruk - w jednym rogu rozmyty, z delikatnie przesuniętymi kolorami. Usta zamiast prostej kreski przypominają } ale wygląda to nawet fajnie. :)

Z ciekawszych części - ten wspomniany zawias oraz zakrzywiona szybka - w moim egzemplarzu nieco porysowana. Dołączyli też aż 6 części zapasowych.

Firma SLUBAN całkiem udanie podrabia klocki lego.

#lego #podrobki
Pobierz
źródło: comment_4oThhmxyANn1TcIpVudD2XOxGBGqWFnt.jpg
  • 2
@jamesbond007: Lokalny sklep z zabawkami, chciałam coś z serii lego minifigures, ale byli sami Simpsoni byli, których średnio lubię, więc się rozejrzałam i znalazłam na półce.