Wpis z mikrobloga

NiP vs dignitas

Będę stawiał na dignitas tym bardziej, że czuję że kurs będzie bardzo wyrównany procentowo (NiP ma sporo fanboyów). Dignitas jest doskonale przygotowane do turnieju (pokazali to wczoraj) a NiP jeszcze bawi się na plaży. Z drugiej strony NiP to mistrzowie BO3 wiec ryzyko jest spore.

(nie wiem czy pojawi się na lounge ale potem nie będę mógł napisać moich pomysłów więc robię to zawczasu)

#betujzlolem

#csgolounge #csgobets
  • 13
@Keygan: bo meczu nie ma :D ale potem będę uciekał z kompa a z telefonu nie będę pisał takich wpisów długich - nie wiem co csgolounge doda imho powinni wszystkie mecze z playoffów dodać
@Keygan: ja postawiłem kilka dni temu na Titan 25$ które kupiłem tylko po to by obstawić ten mecz (nie bawiłem się w lounge kilka tygodni) wygrałem 80$ i teraz gram wygraną :D już mam ~160$
@Keygan: można, może nie aż tak efektownie jakby się tego chciało ale zawsze możesz klucze na allegro sprzedawać :D ja tak spieniężyłem nóż rzeźnika warty 110€ :P
Ja niestety ostatnio przejumałam moje najlepsze itemki na Pencie :D Nie było to dużo (dla większości z Was) jednak dla mnie najwiecej ile miałam na lounge :D