Wpis z mikrobloga

Jak poprzednio wszystko co stawiam wygrałem dzisiaj zaczynając od 25$ - które już wycofałem z grania :)

Mały bet na London - są dla mnie pozytywnym zaskoczeniem a kurs powinien być ciekawy a tak tanich itemów nie szkoda ale gdyby je wymienić na coś lepszego? why not :) dodatkowo komentarz shoxa: "Ok guys so im Gonna be quick cause im really tired and sick atm.

Just Finished our game against IBP Which we lost cause i couldnt touch a fucking skin.

Im really exhausted, we got no informations, we waited like 7hours between our matches and now we have to wake up in 6hours from now to play a decisive match. Im really mad and im sorry for you guys but i can assure you, you are not mad as me." nastraja mnie pozytywnie :D

Allin na fnatic - po tym co mouse pokazało vs Titan i po tym co pokazuje ostatnio fnatic to nie wyobrażam sobie innego wyniku niż taki właśnie

dla zapominalskich napiszę tylko, że jutrzejsze mecze są już grane systemem BO3

no i nowy tag: #betujzlolem żebym sam miał podgląd swoich betów (i tego dlaczego tak) ale może ktoś będzie zainteresowany :)

#csgolounge #csgobets
lol2x - Jak poprzednio wszystko co stawiam wygrałem dzisiaj zaczynając od 25$ - które...

źródło: comment_2speF2Cg9W0qQan6ttxaoYWR9KCmjfIk.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz