Wpis z mikrobloga

Ja p------e, ale mam #boldupy, to nie uwierzycie. W-------ą mnie niesamowicie te wykopowe gwiazdy i celebryci. Jak pomarańczowy napisze jakiś śmieszny, albo ciekawy wpis, to od razu jest usuń konto, a jak się żali to "HAHA ALE MASZ BÓL D--Y BK".

Z kolei jak np. kamdz napisze "HEHE NO CO TAM SUCHOKLATESY, JA TO ROBIĘ MASĘ. NAWET MI WAS NIE ŻAL xD", to od razu milion plusów i eksperci od siłowni, którzy nie wyszli nigdy z domu. Pojawiają się jego przydupasy i też plusują i "HEHE NO MASZ RACJĘ KAMDZ, TY TO JESTEŚ JEDNAK". Tak samo FilozofującaCałka. Napisze jakieś dwa zdania i od razu gorące i komentarze "HEHE CAŁKA TY TO JESTEŚ ŚMIESZEK, MASZ SUBA NIE S------L TEGO XD". I się zlatują te jego przydupasy - Misterii, TadeuszSynZygmunta i sobie k---a dyskusje prowadzą. No bo przecież TadeuszSynZygmunta i FilozofującaCałka. No jak to nie plusujemy? Przecież takie śmieszki to som. No patrz Grażyna, różowe okulary sobie dodał do awatara. I takie gify śmieszne robi. A ten drugi ma całkę z okularami, no nie mogę xD. O patrz, odpisał „Bardzo ładne. Pozdrawiam”, j----y król komedii.

Albo te polityczne gwiazdy, no po prostu brak słów. stekelenburg2 ci napisze "HEHE BEKA Z PRAWAKÓW, NIE? XD" i od razu Tamerlan, Farrahan i reszta "NO BK XD MY TO JESTEŚMY ELITA, NIE MA ŻADNEJ #neuropy, CO NIE SEBA? XD". Z drugiej strony tak samo. Newski pisze "LOL TE LEWAKI TO JEDNAK SOM LEWAKI, SOCJAL CIĄGLE CIĄGNO TYLKO I HOMO PROMUJĄ XD". I wchodzi k---a Velati i inni korwinowcy i "NO RACJA, TYLKO KORWIN KRUL HEHE”.

A już najgorzej to z różowymi jest. Taka SScherzo, czy zdechly_jez, to ci napiszą „nudzę się” i k---a od razu plusy i komentarze. No ja p------e, przecież gdyby to napisał ktoś nieznany, to od razu „hurr durr g---o mnie to obchodzi, usuń konto!”. A ta k---a doda zdjęcie z kotem i już gorące. Albo nakręci filmik jak gra na perkusji i już stuleje plusują, bo może stulejka pęknie.

O patrz, jakiś nołnejm napisał „nudzi mi się”, zwyzywajmy gnoja, niech usunie konto. A nie, to FilozofującaCałka, o matko jak śmiesznie xD. Ten to jednak jest, dajmy mu plusa śmieszkowi. O patrz, kamdz skomentował „mi też” . No nie mogę jak śmieszno xDD. Niech mają po subie s--------y!

J----i celebryci, psia jego mać.

#pasta #miud #strims #boldupy

Wołam zainteresowanych: @kamdz @FilozofujacaCalka @Mysterii @TadeuszSynZygmunta @stekelenburg2 @Tamerlan @Farrahan @Velati @SScherzo @zdechly_jez

  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lookazz: ej, ale akurat filmik z grą na perkusji @zdechly_jez był spoko, przynajmniej dziewczyna wrzuciła coś konkretnego. Do @SScherzo też nic nie mam. Z różowych mógłbyś wybrać inne, które by przynajmniej pasowaly do tego tekstu. Do do niebieskich to w wiekoszości sie zgadzam, aczkolwiek nie kole mnie to w oczy tak jak Ciebie [w tej paście]. Zamysł niezly, ale z------ś dobór osób po części.
  • Odpowiedz