Wpis z mikrobloga

  • 816
Moj #rozowypasek na fb wrzucil foto mnie i corki kadacej samochodem. Trzymam ja na kolanach a ona sobie siedzi, payrzy na droge i trzyma kierownice, no i oczuwiscie buzka sie cieszy. Po chwili inne #rozowepaski pisza, ale jak to, macie poduszke, a jakby cos sie stalo, jakis niekontrolowany ruch kierownica, to moze byc tragedia. Ja p------e, czlowiek wezmie core na kolana, wrzuci jedynke, pusci sprzeglo i toczy sie po totalnie zadupiastej, slepej uliczce osiedlowej z 5 domami na krzyz, z predkoscia 6km/h, a tu k---a takie gownoburze.... Ja j---e.

#truestory #logikarozowychpaskow
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@szancik: jeszcze takie pytanie, dlaczego to wypadlo z goracych? Przez caly dzien trzymalo aie zaraz za Leszkiem Smieszkiem, a teraz nie ma. Nie zebym byl attention whore, tak czysta ciekawosc.
  • Odpowiedz
@apaczacz: niezłe xD miała tętniaka i umarła parkując, dlatego Ty jesteś głupi i nieodpowiedzialny xD

Albo wyskakiwanie z samochodem na molo, to może na spacery nie chodzić bo to samochód pieszych przejechał? xD
  • Odpowiedz
@apaczacz

"Może dlatego tak podchodzę do tej sytuacji, bo mojej mamy znajoma zmarła nagle podczas parkowania auta w garażu - w obłędnej predkości kilku km na h. Dostała wylewu tętniaka. (...) Skąd możesz mieć pewność, że ciebie czy męża nie spotka podobny los?"

śmiechłem gromko :D

#logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@apaczacz: Jest dalej w gorących, nie lękaj się.

Ja p------ę.

Tak tylko zapytam - koleżanki Twojej żony mają Cię za jakiegoś nieodpowiedzialnego imbecyla, czy po prostu tak mają? Co na to wszystko Twoja żona?
  • Odpowiedz
wybaczcie, że tak wołam na raty albo i podwójnie, ale skoro miałem zawołać, a jest limit do 20 osób, to może w 3 postach dojdzie
  • Odpowiedz