Wpis z mikrobloga

ostatnio wspomniałem o Tobie @feuerfest mojemu znajomemu że taki #wygryw na wykopie, chciałem mu pokazać zdjęcia wyspy bo był ciekawy, ale widzę że usunąłeś. Domyślam się że zrobiłeś to przez ból d--y mireczków dobrze rozumiem?

I taka mała wiadomość od mojego znajomego "Napisz mu PW, że jest zajebisty :D"

#feuernabali
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@horiks: wy tak serio? Jak ktoś zabawia się z laskami, korzysta z życia od czasu do czasu to jest od razu zajebisty?

EDIT: tzn nie ujmuję człowiekowi, nie znam go, ale po prostu niskie wymagania macie :D
  • Odpowiedz
@LaTuaOmbra: Nie chodzi o to co robi, tylko o to czy sprawia mu to szczęście. Jeżeli dla Ciebie szczęściem jest rodzina to gratuluję (serio :)). W moim przypadku to nie wchodzi w grę. Więc tak dla mnie ktoś kto zabawia się z laskami i korzysta z życia jest autorytetem do którego sam dążę
  • Odpowiedz
@Krawwo: no to ja powinienem byc level 90000000000 celebrytą :D

Więc tak dla mnie ktoś kto zabawia się z laskami i korzysta z życia jest autorytetem do którego sam dążę


@horiks: Sam to sprawnie robię odkąd pamiętam, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Pewnie gdybym tu opisywał wszystko, było by wielkie halo. Raz się rozpisałem i był spory odzew kiedyś ;) Serio, to nic nadzwyczajnego.
  • Odpowiedz
@LaTuaOmbra: jednak żeby to zrobić, trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu, więc jest to trudne. Takie opisy czyjeś są bardzo pomocne dla ludzi niezdecydowanych, serio to może być mały kop w stylu "k---a jemu się udało w---------ć z tego kraju, jest szczęśliwy (nawet rucha można dopisać w przypadku stuelejek), to może mi też się uda, a c--j spróbuję" wiec nie rozumiem hejtu na niego. Jeżeli sam osiągnąłeś szczęście to nie
  • Odpowiedz
wiec nie rozumiem hejtu na niego. Jeżeli sam osiągnąłeś szczęście to nie neguj innych za to że je osiągnęli i się nim dzielą (przez opisanie go).


@horiks: nie ma u mnie hejtu (szkoda mi życia i emocji na marnowanie), ot zdziwienie. Może za dużo w życiu widziałem i za dużo dostaję ;) Pośledzę sobie jego wpisy, ciekawy jestem - miejsce jednak egzotyczne :)
  • Odpowiedz