Wpis z mikrobloga

@Wariner: Masz rację ale jest jak dla mnie jeden wyjątek, taka 16 latka może czasem wyglądać na te 25 lat, zachowywać się też może dojrzale (bardzo rzadko). Jak dla mnie taka osoba jest wtedy usprawiesliwiona.

  • Odpowiedz
via Android
  • 67
@paramite: Dlaczego troll? Znam kilku takich Sebów, co to wyrywają młódki tylko w celu zaruchania, nie bacząc na to, że mogą s--------ć takiej dziewczynie życie. Nie chcę tu bronić wszystkich nastolatek, bo niejednokrotnie są głupsze od ameby i same pchają się do wyra komu popadnie, ale dużo starsi faceci często imponują nawet porządniejszym dziewczynom, które pod wpływem hormonów dają swoje serce na dłoni, a w zamian dostają od życia lepe
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LordOfTheBananas: Nie mówię tu o sytuacji, w której ktoś prześpi się z dojrzale wyglądającą dziewczyną po imprezie, nie wiedząc, ile ma ona lat, a o przypadku, gdy typek w pełni świadomy wieku laski robi wszystko, by zakisić ogóra.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@lukasyyyy: Albo masz stuleję zrośniętą w trzech miejscach, albo znasz same paszczury, skoro uważasz, że kobiety w tym wieku nie potrafią być 100x bardziej seksowne, niż gimnazjalistki. Tak czy inaczej - współczuję.

I żeby nie było - sam mam o 2 lata młodszą od siebie dziewczynę (ja 23, ona 21) i wcale nie uważam, że różnica wieku nie może występować, ale są pewne granice.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pan_koralgol: Nie znasz mnie, a oceniasz, spoko. Jestem zadowolony ze swojego życia intymnego i szeroko rozumianych relacji z kobietami, ale akurat Tobie nie muszę się z tego tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Wariner: ja nie mówię, że są praszczurami, ale stają się coraz starsze więc i mniej atrakcyjne. Starzenia nie przeskoczysz. Teraz tak mówisz, że jak tak można za szesnastolatką się oglądać, ale jak zobaczysz jak twoja kobieta się starzeje, nie będzie już młoda i jędrna to sam zaczniesz się interesować młodymi dziewczynami. Tak nas stworzyła matka natura. Żaden normalny facet nie zachwyca się starzejącą czterdziestolatką.
  • Odpowiedz
@Wariner: Dobrze mówi polać mu. Mój znajomy na córkę w wieku 14 lat. Jak na swój wiek to nieźle wyrośnięta, c-c jest, wszystko na swoim miejscu, ale wystarczy chwila rozmowy i wiesz, że gadasz jeszcze z dzieckiem. Znalazł się jakiś 25 letni armando koło niej i ją sobie owinął wokół palca. Znajomy miał gadać z absztyfikantem, ale nie wiem jak to się skończyło. Kuurwa ja sam mam 25 lat, nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pan_koralgol: Być może trochę znadinterpretowałem Twoje słowa. W każdym razie nawet jeśli lecą, to i tak nie zamierzam nic z tym robić. Sam w ich wieku wzdychałem do starszych o dekadę kobiet, w sumie to normalne, chodzi jednak o to, by dorosły był w stanie zachować się jak dorosły, a nie jak jakiś patus.
  • Odpowiedz