Wpis z mikrobloga

#feuernabali

k---a nie mogę z tego bulu d--y o feuera xD koleś jest szczęśliwy, zarabia dobre hajsy i dupczy azjatki, a tu przyjdzie jakiś kuc w koszulce metalyka i zazdrości, zamiast też do tego dążyć xD takie rzeczy to tylko na mirko, nigdzie indziej w internetach xD

myślałem, że mentalna komuna zakończyła się razem z waszymi rodzicami/dziadkami, a tu jeszcze pełno jej pokładów w głowach wykopków xD gniję.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kluen: dokładnie, zwłaszcza, że to nie wygryw od urodzenia, a przeszedł przez stadium mocnego przegrywu. Może przez to być swoistą motywacją i to niekoniecznie do aż tak ostrego korzystania z życia, a ogólnie do zmiany.
  • Odpowiedz
@micky1: ostatnio częściej widzę pod tym tagiem wpisy z bólem d--y ludzi, którym się nie podoba, że są ludzie, którym się nie podoba ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to o czym pisze sam autor tagu, lol.
  • Odpowiedz
@micky1: mnie tam i tak najbardziej bawiły komentarze co do jego strojów. W miarę normalne, zwłaszcza, że jest w gorącym i kolorowym kraju, ani nie obcisłe, ani jakieś zniewieściałe, a i tak zawsze się znajdzie kilku wyzywających od pedałów:P Niech mi ktoś kiedyś powie jeszcze raz, że bez religii itp. nie byłoby wojen - skoro za takie pierdoły jak ubranie (i to w miarę normalne) potrafią ludzie innych obrażać, to
  • Odpowiedz
@micky1: Oczywiście się zgadzam, ale chciałem zauważyć jedną rzecz.

Chodzi o to, że młodym ludziom mówi się żeby się uczyli, znaleźli żonę, spłodzili dzieci. System w którym żyjemy, z pokolenia na pokolenie przedstawia taki sposób życia jako jedyny sposób na osiągnięcie szczęścia. I człowiek żyje zgodnie z tymi naukami, jest porządnym człowiekiem i.. w wieku 30 lat orientuje się, że jego życie jest nudne i bezowocne i zaczyna uważać że
  • Odpowiedz
@micky1: Przecież już tyle osób o dokładnie tym samym pisało, jakiejś niepopularnej opinii to Ty nie masz.

Ale każdy teraz musi zasyfić ten tag, który miał być tylko dla feuera do opisywania jego przygód z wygrywowego życia, bo hurr durr są ważni.

ggwp
  • Odpowiedz