Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ S---------O NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI S---------O

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Wirtuoz - Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe...

źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg

Pobierz
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikroblog to dobre miejsce jak każde inne. To że jest zwykłym rakowiskiem i prędzej dobije niż pomoże


@PlecSchrodingera: w kontekście pomocy pierwsze zdanie przeczy drugiemu. Dobre jak każde inne, ale jednak złe.

nie wiesz tego czy nie będę w stanie zrozumieć jednak to z miejsca zakladasz. Tak samo zakładasz to, że skoro masz podobny problem a nie chcesz się z-----ć, to znaczy ze inni też nie będą chcieli, wiec koleś jest trollem. Klasyczny przykład wykopka eksperta. Ja prostu w przeciwieństwie do was dopuszczam inne możliwości, mimo że być może później będę musiał przyznać się do błędu.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: a nie jest dobrym miejscem do napisania czegoś publicznie, zwrócenia na siebie uwagi w być może poważnej sprawie?

Sugerowanie że obsesyjne myśli nie mogą kierować w stronę samobójstwa, janusz stahp. Nie jestem żadnym obrońca moralnosci, skłaniam się do uznawania autonomicznych decyzji kwestii odbierania sobie życia i nie wykluczam ze sam kiedyś taka podejmę. Po prostu zostałem sprowokowany przez wasze umysłowe n----------e.

A do pomocy nikt cię nie zmusza i
  • Odpowiedz
Sugerowanie że obsesyjne myśli nie mogą kierować w stronę samobójstwa, janusz stahp.


@PlecSchrodingera: kierować w stronę samobójstwa. Człowieku, mogą Cię kierować w stronę w----------a komuś na chodniku, ale to nie znaczy, że to robisz. Obsesyjne myśli to jedno, rytuały to drugie. Wydaje Ci się, że to rozumiesz, ale to nie tak. Janusz stahp.
  • Odpowiedz
@PlecSchrodingera: wiesz lepiej jak działa mój mózg ode mnie? Wiesz w ogóle dlaczego jest podział na obsesje i kompulsje? Masz jakiś kontrargument albo argument za tym, że wiesz lepiej jak wygląda taka choroba? masz to? K---a, robisz ze mnie idiotę, choć k---a w życiu nie poczułeś jak to jest. Wyczytałeś na reddicie komentarze i myślisz, że wszystko rozumiesz? Proszę Cię, podaj mi jeden argument, który mnie przekona. Tak, możesz mieć
  • Odpowiedz
@PlecSchrodingera: jak się nudzisz, to poczytaj sobie jaka jest różnica między myślami samobójczymi, a obsesjami samobójczymi związanymi z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi. Uwierz mi, że jest. Obsesje związane z samobójstwem są wręcz czymś odwrotnym - to strach przed tym, że będziesz mógł się zabić, co ma swoje następstwa w rytuałach i tak dalej. Błagam, powiedz, że nie marnuję na Ciebie czasu i aktualnie chociaż trochę myślisz.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: xD

Sugeruję że jesteś lokalnym idiotą, który teraz sam podświadomie prosi o pomoc po tym gdy zdrowa reakcja kilku wykopowiczow na problemy osoby w podobnej sytuacji co ty uświadomiła ci że wystarczy o uwagę innych zwyczajnie szczerze poprosić, niż próbować zdobyć poklask marnym smieszkowaniem i lennyfejsami. Jednak cebula zamiast mózgu podpowiada że lepiej taką osobę i innych normalnych ludzi zgniesc i zaszczuć wspólnie z innymi wykopowymi przegrywami, bo nie
  • Odpowiedz
@PlecSchrodingera: k---a, nie chcę Twojego współczucia. Naprawdę. Radzę sobie całkiem nieźle. Tylko k---a bzdury gadasz i p--------z głupoty, siejesz dezinformację. Obsesje samobójcze to nie jest to samo co myśli samobójcze. One NIE KIERUJĄ CIĘ W STRONĘ SAMOBÓJSTWA, WRĘCZ PRZECIWNIE.

Suicide obsessions are a specific category of suicidal thoughts that are unique to individuals with OCD.


Suicide obsessions involve repetitive, unwanted thoughts of suicide that cause severe distress. In contrast to other types of suicidal thoughts, suicide obsessions are symptoms of OCD that DO NOT reflect a “true” intention to kill or harm oneself but rather reflect a repetitive thought loop that
  • Odpowiedz
@PlecSchrodingera: wszystko może uprzykrzyć życie do tego stopnia, ale weź pod uwagę kontekst - koleś twierdził, że zerwał z dziewczyną (tak, to prawda, ludzie z nerwicą natręctw izolują się często od innych z różnych powodów, ale izolacja jest wtedy wybawieniem) i twierdził, że nn potęgowało... co właściwie? tęsknotę? ból rozłąki? To wszystko się kupy nie trzyma.

Chyba, że pomylił depresję z nn, ale jak się na którekolwiek z tych cierpi,
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: właśnie kontekst sugeruje większe "usprawiedliwienie" dla suicydalnej próby, a ty się uczepiles jednego aspektu i tylko na tym opierasz swoją analizę, która zwyczajnie jest do d--y.

Z resztą to czy to troll czy nie, naprawdę możemy pominąć, o czym z resztą juz pisałem, bo bycie strollowanym nikogo fizycznie nie skrzywdzi, a s---------o tak. Chyba że ten słynny ból d--y to nie przenosnia i naprawdę wam krwawią odbyty gdy ktoś
  • Odpowiedz