Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ S---------O NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI S---------O

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Wirtuoz - Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe...

źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg

Pobierz
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRSS: Napisałem o tym gdzieś wcześniej, albo miałem napisać. Przestań białorycerzyć bo każdemu nie pomożesz, szczególnie w tak dużej społeczności (czasem ciężko wśród znajomych taką osobę ratować). Jak już pisałem wcześniej, jak ktoś skacze z mostu to zawsze znajdzie się te kilka osób krzyczące "skacz". Jeśli ktoś targnie się albo ma długotrwały zamiar na najcenniejszy dar jakim jest życie to widocznie nie ma tu dla niego miejsca. I parę takich
  • Odpowiedz
@emcter: Dobra, już nie jest mi tak smutno, bo napisałem posta zanim doczytałem, że to nie ten koleś i jednak żyje. Ale plusa zachowam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak ogólnie to lepiej nie lekceważyć jednak takich wpisów o samobójstwie. Szczególnie jeśli chodzi o osoby, które zaczynają leczenie, bo wtedy dostają przypływu siły na to co przez depresję było dla nich zbyt trudne, ale myśleli o tym cały czas.

W zeszłym roku właśnie mój bardzo dobry kumpel się zabił, a wydawało się, że jest z nim coraz lepiej. Jeszcze wieczorem się wydurnialiśmy i śmieszkowaliśmy, opowiadał, że chce wyjechać do Irlandii, a
  • Odpowiedz
@KRSS: Wy po prostu nie dopuszczacie do siebie myśli, że są na tym mirko ludzie bystrzejsi od Was i bynajmniej nie mówię o sobie. Kamdz umie wyciągać wnioski, może ma jakieś doświadczenia życiowe, ja też przejrzałem sobie z czasem kilka wpisów tego kolesia i no uwierz mi, to się nie kleiło. Doceniam Wasze dobre serce, ale kamdz przejął się tym, co naprawdę było ważne. Fakt, przecenił mirko i zamiast z
  • Odpowiedz
@neib1: Miałem znajomego w podobnej sytuacji, z tym, że przeżył skok i mówił, że w ogóle nie pamiętał jak to się stało i, że nie miał powodu wtedy, a jednak skoczył, przez co raczej sceptycznie podchodziłem do jego wersji o amnezji. Jak widać białorycerze nie mają zielonego pojęcia, że c---a jesteś w stanie kumplowi pomóc a co dopiero jakiemuś randomowi.
  • Odpowiedz
Kumplowałeś się z Magikiem? Nigdzie nie czytałem, że planował trasę po Irlandii.


@Floki: W locie sobie przypomniał, że do tego jest jeszcze samolot potrzebny.
  • Odpowiedz
O ja jebe jaka inba tutaj, kamdz to czysty chaos, poza kontrolo. Bul d--y, niedowierzanie, lament i tragedia a w tle śmierć chłopaka, który wedle religii popełnił grzech. Szkoda typa rip
  • Odpowiedz