Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #boldupy #polska

dwa dni temu strzeliło mi coś w kręgosłupie przy robocie, boli jak jasna cholera, co chwilę drętwieje mi noga. Myślę sobie, nie ma co bagatelizować, idę do lekarza. Ok, skierowanie do ortopedy - i co? Wolny termin dopiero za rok. ZA #!$%@? ROK. #!$%@?ć, że do tego czasu mogę wylądować na wózku, po #!$%@? płacę te wszystkie #!$%@? składki skoro gdy potrzebuje specjalistycznej opieki, to muszę #!$%@? iść prywatnie.
  • 6
@Tukan29: Zwykly ortopeda wysle Cie na operacje albo da Ci leki p-bolowe i rozkurczowe.. bedzie Cie bolalo przez jakies pol roku.. to trzeba nastawic i moze to zrobic ktos kto sie na tym zna. Najlepiej lekarz ortopeda. Mi kiedys strzelilo przy podnoszeniu sztangi z podlogi, nawet nie takiej bardzo ciezkiej bo ponizej tego co bralem w MC. Zwykli ortopedzi mowili to samo, operacja albo leki ktore g. dawaly.. poszukaj tego co
@Tukan29: Kolejny,ktory chce naciagac panstwo polskie na koszty.Sadlo borsucze,kocia skorka i powinno przejsc.I zastanow sie dobrze przez ten rok czy ta wizyta jest niezbedna
@daf38: no #!$%@?, jakby mnie nie bolało to dałbym sobie spokój, dopiero jak stracę czucie w nogach to mogę gdziekolwiek się wybrać? I jak chce geniuszu naciągnąć państwo polskie, skoro #!$%@? płacę #!$%@? podatki.
jezeli stracisz czucie w nogach to nigdzie sie nie wybierzesz.Polskie szpitale nie sa przystosowane do wizyt osob na wozkach