Wpis z mikrobloga

Chciałabym porozmawiać z kobietami, które spotykały się lub spotykają z Hiszpanami. Przyznam, że krąży na ich temat wiele informacji jednak nie wiem czy są to stereotypy smile Kiedyś Hiszpanie w ogóle mi się nie podobali a teraz sytuacja się zmieniła.

a więc nie chciałabym za bardzo generalizować, ale mam kilka pytań :

-Czy Hiszpanie patrzą na Polki głównie przez pryzmat stereotypu, że są łatwe?

-Czy to prawda, że Hiszpanie woleliby się wiązać na stałe jedynie z Hiszpankami? (słyszałam, że obecnie popularne są małżeństwa pomiędzy kuzynostwem w Hiszpani...hmm)

#pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #hiszpania #polska #milosc #zwiazki #mama #seks #uroda #gwiazdy #zdrowie
  • 15
@Supercoolljuk2: mieszkałem trochę w Hiszpanii, więc odpowiem:

- Tak. Ładne i łatwe - jak większość tych ze wschodniej Europy. No i jeszcze częściej od Hiszpanek ugotują i koszule wyprasują.

- Ponoć to prawda. Polki do ruchania, a stabilizacja ze swoimi.

@Supercoolljuk2: Znam kilka Polek ktore z Hiszpanami maja bardzo udane zwiazki i rodziny. Sama przygarnelam jednego Hiszpana.

Jest grupa mezczyzn, ktorzy tylko swoje, ale jest tez spora grupa takich, ktorzy szukaja spokoju i kobiecosci (czego niestety wielu Hiszpankom brakuje). Wielu mezczyznom przeszkadza ze Hiszpanki sa bardzo glosne i czasem zbyt przesadnie zsocjalizowane (psiapsioly na ploty, kawke, itd)

Ogolnie nie spotkalam sie z zadnym stereotypem na temat kobiet z Polski wyglaszanym przez
@Supercoolljuk2: Ps. Zapomnialam o jednej rzeczy. Kiedy przyjechalam do Hiszpanii 2 lata temu, bylo tu kilka par Hiszpan- Polka. Nawet ktos stwierdzil, ze Polki sa teraz w modzie. Poza tym kiedy mowisz, ze jestes z Polski, jest baardzo duze prawdopodobienstwo, ze uslyszysz cos w stylu: moj kuzyn ma dziewczyne z Polski albo moj sasiad jest ozeniony z Polka albo moj znajomy jest z Polka.

Co ciekawe, jeszcze mi sie nie trafilo
@Stadler: Troche zwiedzam, jak jest chwila. Kilka plaz Asturii (plaze widokowo rewelacyjne, woda zimna;)), gory na pograniczu Leon i Asturii. Podoba sie bardzo, nawet sie do gor przekonalam (bo bardziej mnie morze ciagnie). Polecam, bo polnoc Hiszpanii bardzo czesto nie wpasowuje sie w stereotypowe wyobrazenia o tym kraju:)