Wpis z mikrobloga

#nexus4 #android #telefony #windowsphone Mam już rok nexusa czwórkę i chciałbym zmienić na coś innego. :P Jak się okazało wcale nie mam czasu bawić się w jakieś ROMY i inne cuda. (studiuję kierunek, na którym zapierdzielam bardzo). Dodatkowo chciałbym lepszy aparat, bateria żeby była chociaż taka sama. Myślę, żeby w zamian na razie kupić sobie Lumię 520, dozbierać trochę kasy i poczekać aż ceny spadną i kupić np. xperia z1 compact.

Kupiłem nexusa4 w lipcu 2013 za 1300. Mam rachunek z Playa i jeszcze oryginalny bumper. Za ilę mogę go opchnąć na Allegro?
  • 9
  • Odpowiedz
@homoturpis: Xposed to taki odpowiednik Mobilesubstrate z IOS - pozwala modyfikować kod bezpośrednio w pamięci. Masz np moduły które dodają bajery ala cyanogenmod bezpośrednio do stocka, żadnej zmiany w plikach. Albo moduł który zapisuje wszystko ze snapchata. Albo taki co zamienia każdy tekst w systemie na HODOR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://repo.xposed.info/
  • Odpowiedz
@InzMovi: Co do kamery, inni producenci obchodzili to tworząc własne biblioteki dostępu do kamery, dlatego traciło się dużo funkcji gdy przeszło się np z HTC Sense albo Touchwiz na Cyanogena. Po L nie będzie już tego problemu, bo wszystkie zaawansowane funkcje będą wbudowane w goły system.
  • Odpowiedz