Wpis z mikrobloga

Odpaliłem sobie posesyjnie, a raczej już poobronijnie watch dogsy. Spodziewałem się gówna, bo to ubi. Ale nie aż takiego

1 scena w grze, trzeba wymierzyć w typa z pistoletu. Ok naciskam prawy przycisk myszki. BUM AUTOAIM, samo na niego przejechało(bo specjalnie celowałem obok). Noż #!$%@? ja #!$%@?ę, nie po to gram na pc, żeby grać z cheatami

Dobra gramy dalej. Już widzę że gra kiepso chodzi, ale tym się zajmę później. Wsiadam do samochodu, i nie wiem jak to okreslić. Tak bardzo #!$%@? modelu jazdu już dawno nie widziałem. Nawet sleeping dogs miało lepszy. A tam był naprawdę słaby.

Gra wygląda bardzo przeciętnie a chodzi jakby to był crysis 3 do sześcianu. Ustawiło się na średnio-wysokie detale. Nie trzymało 30 klatek. Zmniejszyłem wszystko na low. Nie trzyma 30 klatek. Zmniejszyłem do 720p. Nadal nie trzyma 30 klatek(i wygląda wtedy jak gra sprzed 5-7 lat). No cmon #!$%@?, r9 270x + phenom X4 965 @ 3,8 i 8GB ramu to nie jest może konfiguracja z kosmosu, ale też bez przesady inne gry z podobnego rocznika chodzą chociaż przyzwoicie

Jak to jest, ubi potrafi zrobić naprawdę fajnego far cry 3, który działał płynnie na nawet gorszym sprzęcie od tego co mam teraz, wyglądał ładnie i był naprawdę grywalny, a później przychodzą np asasyny od trójki wzwyż czy watchdogs po których czuje się że to jest totalnie chamski port z konsoli

#gry #ubisoft #watchdogs
  • 12
Jak to jest, ubi potrafi zrobić naprawdę fajnego far cry 3, który działał płynnie na nawet gorszym sprzęcie od tego co mam teraz, wyglądał ładnie i był naprawdę grywalny, a później przychodzą np asasyny od trójki wzwyż czy watchdogs po których czuje się że to jest totalnie chamski port z konsoli


@rdy: to się nazywa "next-gen" według ubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mietek79:

nie wiem czy warto, jak podstawowa wersja jest niegrywalna, to jak odblokuje resztę bajerów to będzie jeszcze gorzej, ale może później spróbuje

@ZmutowanaFrytkownica:

Ciężko mi sobie wyobraźcić jak można zepsuć fc4, biorą praktycznie wszystko z fc3 i zmieniają mapę i tekstury :P
@aveniner:

Bo to gra AAA gdzie wpakowali kupę kasy w marketing, zawsze będzie głośno. A z drugiej strony jest głośno bo miała być czymś, czym absolutnie nie jest