Wpis z mikrobloga

#ios #apple #macbook #macbookpro #laptopy

Właśnie kupiłem swojego pierwszego w życiu MacBooka. Po ponad 10 latach pracy na laptopach Windowsowych (Acer, Asus i HP)(WIndows XP, Win7, Win8.1) stwierdziłem, że czas spróbować czegoś innego. Mam nadzieje, że ten laptop posłuży mi troche dłużej niż 3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.ebay.com/itm/131233291312?_trksid=p2050601.m570.l4467&_trkparms=gh1g%3DI131233291312.N19.S2.M-142.R1.TR1

+

kupon zniżkowy z okazji 4 lipca na 100$

kosz całkowity to 1069$ więc całkiem nieźle zważywszy na to, ze na stronie japka kosztuj 1299$.

Liczę, że to będzie dobry wybór. Z mojego iPhona 5s na którego przesiadłem się z SGS3 też jestem meeega zadowolony.

a teraz niech zacznie się hejt, gnojenie i śmieszkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
  • Odpowiedz
@Sixshoes: sprzęt jest bardzo dobry, zwłaszcza Iphone 5s ale niestety kupując go wiesz, że Cie wydymali ;]

Ty chciałeś wydymać system i kupić sobie telefon który faktycznie działa i nie zamula ale to system wydymał Ciebie i przepłaciłeś jakieś 200 $ tylko na Iphonie i drugie 200$ na macbooku ;] coś za coś, na tym świecie nie ma kumpli albo dymasz albo cie dymają.... ;]
  • Odpowiedz
@KszyhoDobryWariat @i_natala_ciemnosc: Office, Project Libre, Vegas Pro i reszta standardowych programów + filmy, muzyka i internet. Do grania bedę mial xboxa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@emasele bardziej czułbym się wydymany jeżeli kupiłbym iphona i macbooka w polsce. a tak, to mam świadomość, że wydałem razem ~4200zł a nie +6000zł. Jestem w stanie tye zapłacić za coś, co będzie mi służyło bezawaryjnie i szybko przez
  • Odpowiedz
@KotoFan: Mógłbym, ale tym razem nie chciałem. Nie zależało mi na prędkości i bebechach a na bezawaryjnjości, długim czasie pracy baterii, wysokim jakościowo wykonaniu i szybkości pracy systemu.
  • Odpowiedz
@Sixshoes: długo Ci podziała bez problemu. Macbooki to są kompy, które jako jedyne zmieniałem z wygody niż z tego, że bateria/obudowa/cokolwiek innego było popsute.
  • Odpowiedz
@KotoFan @Pustulka w tej recenzji klik podają, że konkurentem mógłbybyć Asus UX301LA ale ja tego nie widzę. z ultrabooków miałem Asusa UX32 którego po 15miesiącach użytkowania w domu, serwis musiał mi wymienić na nowego... :)
  • Odpowiedz
@jarbi: i to też mnie przekonało, nie mam ochoty co roku czy częściej czyścić wentylatora, nakładać pastę etc. Trudno, jak nie będzie mi leżał, to sprzedam w PL i tak wyjdę na swoje :)
  • Odpowiedz
@Sixshoes: no i sam system jest o tyle fajny, że jest bardzo intuicyjny (do prostych zastosowań) jak i daje spore możliwości wynikające z BSD (dla power usera). Do tego masz komercyjny soft oraz zajebiste wsparcie. Bardzo fajne, kreatywne appki itd.

No i touchpad. Mega zajebista sprawa ;-)
  • Odpowiedz
@Sixshoes:

Ale ja doskonale wiem jaki sprzęt konkuruje z macbookiem, czekałem na te lepsze i dwa razy tańsze przykłady od tego pana powyżej.

@emasele:

A to podobnej klasy laptopy kosztują tyle samo bądź więcej niż macbooki? Samsung Galaxy S5 jest droższy od Iphone 5S.
  • Odpowiedz