Wpis z mikrobloga

Mircy, przyszedło!

Odebrałem dziś w końcu #mojpierwszytablet i po około godzince testów jestem cholernie zadowolony. Panel ustawień mógłby co prawda dać jeszcze kilka funkcji ale interface pracy z urządzeniem jest wręcz rewelacyjny! Same narzędzie cholernie dokładne, wygodne i przyjemne w użyciu (szuranie po desce piórkiem nie rani uszu).

Rozmiar "M" tego urządzenia, to był idealny wybór, nie jest ani za duże, ani za małe- jest po prostu takie, jakie być powinno. Na chwilę obecną nie żałuję żadnej złotówki wydanej na tę zabawkę.

Poniżej zdjęcie tego cuda i przy okazji #pokazstanowiskopracy i #pokazkubek

@Mglisty @Majku_ @Sienaq Dzięki panowie za rady w poprzednim wpisie

@Traviu Wołam, jak przetestuję. ;) Też dzięki za informacje.

Miłego weekendu Panowie, ja spadam się bawić deseczką (ʘʘ)
Pobierz themindcrusherHS - Mircy, przyszedło! 

Odebrałem dziś w końcu #mojpierwszytablet i p...
źródło: comment_8qoQ2nqBgdRPNdfKS0daOyOgRvneHDcZ.jpg
  • 14
Jeszcze pytanie do eksperta @Traviu

Jak wygląda sprawa z kalibracją baterii do modułu bezprzewodowego? Od świeżości jest naładowana do końca? Producent podaje ~16h pracy ba baterii, jak to wygląda w rzeczywistości i jak szybko ta bateria traci na pojemności?
A, jeszcze z ciekawości- jak masz PSa to weź twardy pędzel, ustaw Flow żeby odczytywalo z sily nacisku i porow kilka wężyków z różną siłą nacisku. ;) prześlij potem obrazek jak to wygląda. Coś mi sie wydaję, że mój ma jakiś problem.. :( albo to przez te ustawienia, oby..

Edit: bez jaj, że usunęlo wszystko co napisałem. Brawo edycja na androidzie :x
@themindcrusherHS: szlag... tyle tekstu i poszło sie walić. :/

Krótko: miałem naładowana na 40-50%. Nie schodze tez ponizej 40% gdy uzywam. I nie zostawiam nienaladowanej baterii jak nie korzystam przez nastepne dni. Podobno inaczej szybko traci na mocy i krotko trzyma. Mnie trzyma 10-12h do 40%. ;)
@themindcrusherHS: gratuluje zakupu, mam L również jestem bardzo zadowolony, chociaz na początku miałem probolemy po aktualizacji oprogramowania działy się dziwne rzeczy nie działał dotyk palce po kilku godzinach pracy itp ;) ale uporałem się z tym