Wpis z mikrobloga

@alaskan_pipeline: ale te głupie lewicowe srodowiska jakos maja jaja iśc w garstke przylepic sie do asfaltu czy na parade rownosci. jestes tchórzem co sie wstydzi swoich poglądów i głupio ci lezeć w pojedynke pomimo tak niby wielkiej wagi przykładanej do tematu :)
  • Odpowiedz
Gdzie ogólnopolskie leżenie pod pomnikami z transparentami "I can't breathe"? Albo chociaż klęczenie na jedno kolano dla Henry'ego Nowaka? Czy trzeba być tylko czarnym ćpunem i bandyta, żeby na to zasłużyć?


@MacintoshTheRebel: Nie ma, ale moim zdaniem to dobrze ponieważ to było zwyczajnie uwłaczające. Nie wiem co prawda jaki inni mają na to pogląd, ale gdyby coś mi się kiedyś stało to nie chciałbym żeby ktokolwiek z tego powodu klęczał
  • Odpowiedz
Czy zostałem sklasyfikowany przez was jako prawak? Poglądy to nie płeć, jest więcej niż 2 opcje…


@alaskan_pipeline: Doczepiłeś się lewicy to się nie dziw, że cię sklasyfikowali.
  • Odpowiedz