Aktywne Wpisy

lubie-sernik +152
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
źródło: 20260531_151023
Pobierz
PanMaglev +311





@weezyxboss: racja, trzeba było dać jej umrzeć
@weezyxboss: może dlatego że ona jak i ja, a jak nie ona to jej rodzice płacimy podatki i w sytuacji zagrożenia oczekuje że moja ojczyzna nie pozwoli mi zdechnąć gdzieś na drugim końcu świata
@weezyxboss: mam taką nadzieję, ale realia się pewnie takie że trzeba najpierw zrobić medialną burze
@weezyxboss: potrzebne zrodlo
@Wilczak: straszne, helikopter powinni wysłać
Komentarz usunięty przez moderatora