Wpis z mikrobloga

Przed chwilą Janusz Korwin-Mikke rozmawiał z Moniką Olejnik w "Kropce nad i".

Zebraliśmy kluczowe wypowiedzi polityka i ciekawi nas Wasza opinia o nich:

- Korwin-Mikke: jeśli istnieje globalne ocieplenie to nie ma związku z działalnością człowieka (...)

- walka z globalnym ociepleniem to spisek lewaków na rzecz zerowego wzrostu gospodarczego (...)

- w porównaniu z tym, co jest w #europarlament to w Sejmie jest kultura (...)

- dbam o interesy Polski, ale nie zgadzam się na pomiatanie Putinem (...)

- życzę Poroszence powodzenia, bo chcę silnej Ukrainy między Rosją i Polską (...)

- "jego ekscelencja" #tusk jest złodziejem (...)

- prezydent Komorowski to bardzo miły człowiek, znakomity prezydent na łatwe czasy. Na złe czasy wolałbym Kaczyńskiego (...)

- "jego ekscelencja" Sikorski powinien podać się do dymisji dawno temu... (...)

- wolałbym być dyktatorem niż premierem, jestem za stary na stanowisko wykonawcze.

Pełna rozmowa będzie do obejrzenia na stronie "Kropki".

#korwin #polityka #uniosceptycyzm #kongresnowejprawicy Wołamy: #4konserwy #neuropa - dyskutujcie.
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FaktyTVN: P---------e o globalnym ociepleniu jest moja ulubiona czescia. To nic ze wybuchajacy wulkan powoduje wiecej zmian niz ludzkosc przez lata. Zawsze mozna do tego przeciez dorobic podatek.

CO2? A czy te wszystkie ekoswiry pokazuja I powoluja sie na badania i artykuly naukowe stanowiace o rozwoju roslin przy zwiekszonym stezeniu CO2? Nie, bo to im nie gra z tymi glupotami o ktorych mowia.

No i ciezko by bylo podatek i
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Mówił, że jest OSZUSTEM bo oszukał Polaków deklarując LIBERALNY i wolnościowy program, deklarując zmniejszenie liczby urzędników, podatków (słynne 3x15) oraz zmielił te podpisy 4XTAK niczym śmieci. Tyle są warte podpisy obywateli Polski dla samego Tuska.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: na głównej wylądował news o globalnym ociepleniu na marsie więc dwie pierwsze kluczowe odpowiedzi mogą odejść w zapomnienie na zawsze.
  • Odpowiedz
@fuurikuuri: K---a, oplułem monitor jak przeczytałem:

niech wszystkie ekoswiry rzuca sie do tych wulkanow, moze je troche przygasza i uratuja swiat od globalnego ocieplenia.


Wygrałeś Nobla!
  • Odpowiedz
P---------e o globalnym ociepleniu jest moja ulubiona czescia. To nic ze wybuchajacy wulkan powoduje wiecej zmian niz ludzkosc przez lata. Zawsze mozna do tego przeciez dorobic podatek.


@fuurikuuri: Co za bzdura xD
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: > Korwin-Mikke: jeśli istnieje globalne ocieplenie to nie ma związku z działalnością człowieka

Człowiek ma mały wpływ na go, większe znaczenie mają zmiany w środowisku

walka z globalnym ociepleniem to spisek lewaków na rzecz zerowego wzrostu
  • Odpowiedz