Aktywne Wpisy

kt13 +8
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co

Znalazł ktoś potwierdzenie, że faktycznie odbyło się ostatnie pożegnanie Śp. Mateusza w tym kościele św mikołaja w Wałczu? czy znowu Muran wali w ch--a #primemma




Na ten moment moim faworytem jest #kellys phanatic 90 w wersji z 2026. Będę nim dojeżdżał na #silownia i do sklepu, ale mam też zamiar jeździć nim po leśnych drogach i szlakach rowerowych na jakieś przejażdżki.
Czy to będzie dobry wybór? Czy może jednak #gravel #mtb albo #trekking ?
cross w tej cenie konfiguracji to w zasadzie hi-end a MTB/gravel to będzie taki bieda średniak.
Trekking w tej cenie różni się tym, że ma bagażnik i błotniki.
Jeśli nie chcesz jeździć MTB tylko od czasu do czas na jakieś leśne drogi i nie potrzebujesz gravel, żeby być modnym, to bierz crossa.