Aktywne Wpisy
pieknylowca +120
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka katorga i dlaczego lekarze traktują pacjentów jak debili - bo tak trzeba ich traktowac, bo traktowanie ich jak ludzi rozumnych prowadzi donikąd. Można 10 razy powtórzyć, zapisać im w wypisie, poinformować rodzinę a i tak zrobią po swojemu wbrew lekarskim zaleceniom bo łun wi lepij i co mu będzie jakiś d*bił w fartuchu rozkazywał, tatuś jadł całe życie chleb że smalcem na
źródło: 1000018959
Pobierz
#gry Nie palcie mnie na stosie, jestem tylko zwykłym nic nie znaczącym proletariuszem, ale ponoć jest wolność słowa i nie będę obrażał tylko wypowiem swoje luźne przemyślenia. Nie rozumiem kompletnie fenomenu #gothic Ta gra już w 2001 moim zdaniem była brzydka i toporna. Wiele osób zachwalało ten tytuł, osobiście odbierałem to, jako granie w grę która „nie cięła” na piecu bo miała niskie wymagania a w tamtym czasie





#rosja #wojna #ukraina #ruskimir
@czerstwy_swierszcz: Dobrze, że zdechł. Teraz Miedwiediew jest do straszenia Europy bronią atomową na Twitterze xD Te małpy nawet nie umieją dobrze przygotować balonu próbnego do badania nastrojów społecznych, tylko używają tępego młotka do wszystkiego.
@123_: Finezja nigdy nie była cechą charakterystyczną bolszewików.
@Michal9788: Żebyś wiedział! Ostatnio słuchałem kremlinki i po ataku na rafinerię u ruskich ludzie nie byli powiadomieni o ataku, bo syreny od dekad nie były używane i nic nie działało xD, ale za to 2 dni później dostawali spam sms z ostrzeżeniami o dronach. XDDD
Kolos na nogach ze sralaktytów. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I niby robimy se heheszki, a w tym gównokraju tak się mają sprawy.
Albo nie, nie takiego samego. Temperatura max 200 stopni, pieczenie ustawione na 120 minut. I żeby w połowie na łeb im spadła wywrotka z solą.
@mamracjewieszotym: ostatnie nagrania z moskwy pokazywały że spier*alali przed dronami, więc chyba się boją
https://x.com/ofkaradag/status/2056117359497101420?s=46