Wpis z mikrobloga

@Anal_Vibes: grubo, od ilu zbierane? tez wierze w ten projekt, niesamowite ze to ma tonę współprac itp. a cena wogole nie reagowała na to co się działo wokół tego projektu w tym 'altsizonie'.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dustaf1: od miesiąca jakoś, eth maxi here ;D ale jak wyżej - ciężko ignorować to jaki LINK ma potencjał. Risk/reward imo dużo korzystniejszy od ETH w tym momencie. Potencjalnie podstawa dużej części świata finansowego w niedalekiej przyszłości.
  • Odpowiedz