Aktywne Wpisy
pieknylowca +161
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka katorga i dlaczego lekarze traktują pacjentów jak debili - bo tak trzeba ich traktowac, bo traktowanie ich jak ludzi rozumnych prowadzi donikąd. Można 10 razy powtórzyć, zapisać im w wypisie, poinformować rodzinę a i tak zrobią po swojemu wbrew lekarskim zaleceniom bo łun wi lepij i co mu będzie jakiś d*bił w fartuchu rozkazywał, tatuś jadł całe życie chleb że smalcem na
źródło: 1000018959
Pobierz
lubie-sernik +68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





Okolice #bielskobiala
#budownictwo #budujzwykopem
a jak "Zutylizować" to j/w za hajs, dzwonisz to kogoś kto ma usługi wywrotką/koparkoładowarką i oni mają już kontakt swoje, płacisz i masz problem z głowy
źródło: Screenshot_20260518-150748-793
Pobierz