Wpis z mikrobloga

Mirki nie wiecie kto mógłby być zainteresowany ziemi / gliny? Mam gdzieś 100m3 ziemi z budowy domu i nie mam gdzie tego zutylizować. Pytałem na OLX, Facebook, jakieś lokalne firmy ale nikt nie potrzebuje
Okolice #bielskobiala
#budownictwo #budujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bogdan191: możesz poszwedac sie po okolicy tam gdzie robią jakieś budowy po wioskach, ludzie czasami stawiają tabliczki "PRZYJMĘ ZIEMIĘ"

a jak "Zutylizować" to j/w za hajs, dzwonisz to kogoś kto ma usługi wywrotką/koparkoładowarką i oni mają już kontakt swoje, płacisz i masz problem z głowy
  • Odpowiedz