Aktywne Wpisy

Jazon +8
#kiszak
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD

Krupier +75
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
źródło: 1000007207
Pobierz




To jest sprawa odwieczna, tkwiąca w naszym narodzie od setek lat, gdy Polak był panem, a Ukrainiec - chłopem.
Zwykłopolak we własnym mniemaniu jest dziedzicem potęgi I RP, potomkiem królów z dynastii Piastów i Jagiellonów, szlachciców z rodów Radziwiłłów i Potockich, wywodzi się z całej tysiącletniej historii Polski.
Dlatego jemu - polskiemu Polakowi z polskiej Polski - należy się WDZIENCZNOŹDŹ od ukraińskiego chłopa, bicie pokłonów i padanie na kolana na widok jego zwykłopolackiej ekscelencji. Wszystko w ramach wdzięczności za te kilkanaście złotych podatku, które poszły na b--ń dla Ukrainy przekazywaną jej w żywotnym interesie samej Polski.
Zwykłopolak, wychowany na martyrologii i mesjaszu narodów, nie umie przyjąć do wiadomości, że niczym znaczącym się od tego ukraińskiego chłopa nie różni - wygląda tak samo, mówi podobnym językiem, wywodzi się z tych samych Słowian. Że nie jest dziedzicem ani Piastów, ani Jagiellonów, ani Radziwiłłów, ani Potockich, ale pochodzi z chłopstwa, jak pozostałe 99% Polaków. I jedynie wola zachodnich mocarstw, które zechciały wciągnąć Polskę do zachodnich struktur po rozpadzie ZSRR, doprowadziła do lepszej sytuacji chłopa polskiego od chłopa ukraińskiego.
Dlatego właśnie zwykłopolak dostaje szału, gdy widzi Ukraińca w lepszym samochodzie, Bo kto to widzioł, żeby ukraiński chłop miał lepszego konia od polskiego szlachcica?! Tak być nie może!
Ta zawiść, połączona z historyczną pogardą, stworzyła wspaniały grunt dla ruskiej propagandy kolportowanej przez prawacką agenturę. Skutki zupełnego braku działań rządu mających na celu zwalczanie chociażby szczególnych szkodników będą opłakane - najpierw ataki słowne w internecie, następnie prowokacje na ulicy, potem pobicia na tle narodowościowym (jesteśmy tutaj), a i do morderstw też dojdzie. Ukraińcy, niegdyś w zdecydowanej większości lubiący Polaków, też nas znienawidzą - bo ile można być opluwanym za swoje pochodzenie, na co nie mają wpływu?
Może i kacapia poniosła sromotną porażkę na froncie wojny kinetycznej. Ale w Polsce, na froncie propagandowym, wygrała całkowicie.
#polska #ukraina #rosja #wojna #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
8 lat głaskania patologii. Dumni z bycia ignorantami. Nigdy więcej.
Wyborcy konfederuchów skończyli 3 klasy i mają 3 zęby
:)
Reszta to byli niewolnicy chłopscy
Kogo zabijali na Wołyniu? Panów? Takich samych biednych chłopów
@czerwonykomuch: lol - gdybyśmy mieli podobną sytuację z niemcami, albo z nie wiem - ze szwedami, i też by się wylewał hejt na nich w necie i na ulicach, to byś podtrzymywał teorie, że to tkwiąca w nas odwieczna wyzszosc, czy tym razem byloby co innego - na przykład wojny? (
Wydaje mi się, że nie zrozumiałeś tekstu.
Tu akurat dużo masz wspólnego z prawactwem.
I jest to też jeden z efektów polaryzacji - zarówno Trzaskowski jaki i Nawrocki chcieli w kampanii Ukraińcom odbierać świadczenia. Bo jeden i drugi
Tak, znowu ten głupi Polak nic sam nie potrafi, mądry zachód jest mądry i sprawczy i tylko z poczucia filantropii nam pomógł a gdyby nie to to bylibyśmy
Ale teraz siebie przedstawiłeś czy mówisz o OPie?