Aktywne Wpisy



real_scoria +7
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob





W telewizji chodzi o show. Zdecydowanie ciekawszym show byłoby gdyby licytacje wygrali niebiescy. Plus ma to być jak najmniejszym kosztem więc dawanie komuś łatwych pytań mija się z celem.
A coś ci się stanie to będziesz pomocy szukał u sił wyższych hahaa
@WhiskeyIHaze: Wszystko możliwe, sądząc jak niektóre drużyny są ciągnięte za uszy można odnieść takie wrażenie.
Jest taki człowiek który mówi że jak potrzebował to w lotto wygrywał, konfident na niego wołają xD chyba nie trzeba nic wyprowadzać z żadnych spółek przecież te pieniądze i tak ktoś musi wygrać.
Przypomnę też słynną loterię paragonową.
Szkoda że muszę ludziom pisać jak działa świat.
@Sylwiusz_89: dlatego na kole powinny być koperty z pytaniami. Po losowaniu kategorii otwierają kopertę i nie ma opcji na wałki