Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać, że był to jeden z nielicznych odcinków w sezonie, w którym obie ekipy w finale posiadały wiedzę, a pytania stały na niezłym poziomie
#awanturaokase
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr-glabik: Tych z początku i z poprzedniego sezonu? Moim zdaniem tu trochę ich traktujesz stereotypowo. Z początku nie sprawiali dobrego wrażenia, ale później się rozkręcili. Byli dobrzy z biologii i medycyny, była tam wśród nich nawet lekarka.
  • Odpowiedz
ważniejsze jest jak dobierają pytania.


@Vinizius: O i to jest clue ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedni dostaną na ostatnie pytanie jaka cyfra jest na 48325082375 rozwinięciu liczby pi a inni pytanie o pierwszą rocznicę ślubu. Mogli równie dobrze zapytać o 25 czy 50 - poziom ten sam a nawet niższy.
  • Odpowiedz