Wpis z mikrobloga

@hexxx: Ja mam odejścia od rynien pcv a reszta żółtą drenarską z otuliną, teren piaskowy, łącznie 50m zółtej rury na 5 rynien i 366m2 dachu kopertowego, świetnie odprowadza wode i nie ma rypiana ze studniami itd.
  • Odpowiedz
@hexxx: Nie mam, wkopałem je na jakieś 50cm w grunt, zasypałem kamykiem nie dając nawet włókniny na góre. Przeszło już wiele ulew i ani razu nie wybiło górą więc jestem bardzo zadowolony. Zapewne dużo zależy od rodzaju gleby, przy glinie zapewne musisz już zrobić studnie.
  • Odpowiedz