Aktywne Wpisy

Jakiego systemu operacyjnego używasz i czemu
- Windows 46.2% (116)
- MacOS 13.1% (33)
- Linux 27.1% (68)
- *BSD 0.4% (1)
- Własnego 2.8% (7)
- Android 2.8% (7)
- iOS 2.4% (6)
- Kalkulator 5.2% (13)

splinter96 +138
źródło: 1000030004
Pobierz



Czemu jest taka panika o demografię? Taka Szwecja ma 10mln ludzi a non stop czytam że przodują w jakiś statystykach o tematyce biznesowo-technologicznej jak np. unicorny, startupy, innowacje. Finlandia znana ze świetnej edukacji a Dania to najlepszy kraj do życia w Europie (w top też inne skandynawskie). To może nie chodzi o ilość ale o jakość?
#demografia #polska #gospodarka #ekonomia #antynatalizm
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
Bo nasz model rozwojowy opiera się na byciu tanią siłą roboczą a od niedawna na fikcyjnym B2B.
Mam nadzieję, że pomogłem.
Odbijasz argument o braku inwestycji tym, że przecież masz wygodny dom i co do garnka włożyć.
Rankingi, wskaźniki działają tu i teraz.
Demografia to nie punkty prestiżu, tylko inwestycja, albo jej brak w utrzymanie istniejącego poziomu życia etc. Nie ma zastępowalności pokoleń - nie ma nowych pracowników - nie ma kto wykonywać usług - rosną ceny za usługi.
Bardzo dobrą analogią do tych procesów są realia Europejskie z okresu
Komentarz usunięty przez autora