@wiktor-wkpl: o Wiktor z tagu mediolan ;) Bardziej chodzi o to, ze ten konkurs byl przelomowy, w koncu Polska zostala dostrzezona przez jurorow i dostalismy kilka 12-ek, to dobry prognostyk na przyszlosc.
@wiktor-wkpl: Nic nie robimy "jako naród", tak jak i rano w na toalecie też nie siedziałeś "jako naród". To tylko wieczna potrzeba personifikowania nieistniejących bytów.
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
Niskie mamy standardy jak się jako naród cieszymy z 12 miejsca za plecami takich tuzów jak tygrysek z Grecji
A 2. miejsce w polfinale to znakomity wynik
@TrexTeR: I to czterokrotnie.
@wiktor-wkpl: Nic nie robimy "jako naród", tak jak i rano w na toalecie też nie siedziałeś "jako naród". To tylko wieczna potrzeba personifikowania nieistniejących bytów.