Wpis z mikrobloga

Rewitalizacja podłogi w starej kamienicy w centrum Warszawy.
Jakiś czas temu zakończyłem kilkuetapową realizacje.
Etap 1 poziomowanie i montaż legarów
2 włozenie wełny między legary, przykrycie folią i montaż płyt mpf (stabilniejsze niż osb do tego zabezpieczone ognio i grzynobójczo)
3. Montaż tafli parkietowych z litego białego jesionu i dębu
4. Cyklinowanie parkietu i zabezpieczenie go 3 wartwami twardego wosku.

Praca pod nadzorem konserwatora zabytków i wg jegk wytycznych

#remontujzwykopem #dzepettoparkietto #budownictwo #budowadomu #remontujzwykopem
Lowca90 - Rewitalizacja podłogi w starej kamienicy w centrum Warszawy.
Jakiś czas tem...

źródło: 1000012338

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 490
Jesteś moim ulubionym typem klienta, który chce mieć naturalną drewnaną podłoge ale deski mają być jak najbardziej identyczne a jakiekolwiek inne usłojenie jest nieakceptowalne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 73
@Lowca90: robiłem wg wytycznych konserwatora. Jaki dostałem projekt taki zrobiłem. Jestem wykonawcą nie inżynierem, projektantem, architektem czy innym białym kołnierzykiem
  • Odpowiedz
@Lowca90: Biorac pod uwage ze konserwatorowi mialo sie to jeszcze podobac, jestem ciekaw kosztow. Materia+robocizna za jaki metraz.
  • Odpowiedz