Wpis z mikrobloga

podobno wszystko co kiedys zostanie wrzucone do internetu nigdy nie zniknie, a ja mam inną teorie: zostanie wszystko tak przeruchane jakością od ciągłego zapisywania i repostowania że zawsze zniknie, a cała reszta wyparuje z serwerów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach