Aktywne Wpisy
pieknylowca +161
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka katorga i dlaczego lekarze traktują pacjentów jak debili - bo tak trzeba ich traktowac, bo traktowanie ich jak ludzi rozumnych prowadzi donikąd. Można 10 razy powtórzyć, zapisać im w wypisie, poinformować rodzinę a i tak zrobią po swojemu wbrew lekarskim zaleceniom bo łun wi lepij i co mu będzie jakiś d*bił w fartuchu rozkazywał, tatuś jadł całe życie chleb że smalcem na
źródło: 1000018959
Pobierz
lubie-sernik +68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





#samochody #honda
źródło: temp_file2291871087433577596
PobierzNo właśnie lepiej żeby ubywało niż żeby oleju przybywało ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zobacz sobie pokrywę zaworów i odpowiedz sobie na pytanie - kto w-----a ludzi o 3 nad ranem ( ͡º ͜ʖ͡º)
2008 FN2
Może dawno w ASO nie byłeś i się popsula 🤣
Możliwe xD albo nie wymieniam co 30k km zgodnie ze wskazaniami ASO