Wpis z mikrobloga

@Famine: Prawidłowo użytkujesz. Kręcisz do odciny często i nagar się odkłada na pierścieniach tłokowych. Uprawiasz ekojazdę to pierścienie się blokują i oleju nie zgarnia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pablo_see

@Famine: Prawidłowo użytkujesz. Kręcisz do odciny często i nagar się odkłada na pierścieniach tłokowych. Uprawiasz ekojazdę to pierścienie się blokują i oleju nie zgarnia.


Zobacz sobie pokrywę zaworów i odpowiedz sobie na pytanie - kto w-----a ludzi o 3 nad ranem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Trixee

@Famine: rzeczywiście dziwne. Na jakim oleju jeździsz?

Może dawno w ASO nie byłeś i się popsula 🤣


Możliwe xD albo nie wymieniam co 30k km zgodnie ze wskazaniami ASO
  • Odpowiedz