Wpis z mikrobloga

Szukam butów do #trekking które będą w miarę wygodne i wytrzymałe. Miałem na oku Merrel Moab 3 Mid, ale kupiłem rozmiar 43,5 (rzekomo na stopę 27,5cm - moja stopa ma 26-26,5cm) i miałem wrażenie, że były po prostu za małe. Potem kupiłem dwa rozmiary Terrexow Skychaser AX5: 43 i 1/3 mnie cisnęły w palce, a 44 był za duży xD Zastanawiam się nad zamówieniem Moab 3 w rozmiarze 44, ale z chęcią posłucham innych propozycji.

#kiciochpyta #buty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach